11 Aralık 2019 Çarşamba

MHP, Ayhan Arpacı’dan savunma istedi

MHP, Ayhan Arpacı’dan savunma istedi

İzmit Belediye Meclisi’nde kreşlerin açılması ve sokak hayvanlarının bakın ve rehabilitasyonu konusunda kendi partisi MHP ve AKP’den farklı tutum sergileyen Dr. Ayhan Arpacı’dan savunma istendi

07 Ağustos 2019 Çarşamba 00:30 Siyaset

İzmit Belediye Meclisi'nde mahallelere kreşlerin kurulma ve sokak hayvanlarının bakım ve rehabilitasyonu ile ilgili komisyona gitmeden yetki isteyen Fatma Kaplan Hürriyet'in önergesine AKP ve MHP Grubu komisyona gönderilmesi için oy verdi. Bu durum kreşlerin yapılmasını geciktirecekti. AKP ve MHP'li meclis üyeleri komisyon için oy kullandı. MHP'li meclis üyesi Dr. Ayhan Arpacı ise “Ben bu meclise girerken milletin faydasına iş yapmak için söz verdim. Ben bu sözüm üzerine hizmetin gecikmesini istemiyorum” dedi olumlu yönde oy kullandı.

SAVUNMA İSTEDİLER

Arpacı, farklı oy kullansa da bu iki madde oy çokluğuyla maddeler komisyona gönderildi. Bu gelişme sonrası MHP İzmit İlçe Başkanlığı, Arpacı’nın mecliste farklı bir tutum sergilemesi sonrası kendisinden savunma istedi. Ayhan Arpacı’nın savunması alındıktan sonra konunun MHP İl Başkanlığına rapor edileceği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

M.Koray Urgancı

07 Ağustos 2019 Çarşamba 11:45

Adamsın sayın arpacı.Allah razı olsun.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kartepe Kurban Bayramı'na hazır

Kartepe Kurban Bayramı'na hazır