29 Kasım 2020 Pazar

MHP İzmit’e yeni üyeler

MHP İzmit’e yeni üyeler

MHP İzmit İlçe Teşkilatına üyelik başvuruları devam ediyor. İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, “Her geçen gün liderimiz Devlet Bahçeli’nin tesis ettiği parti politikalarımız halk nezdinde daha çok karşılık buluyor. Çok fazla üyelik başvurusu almaya başladık” dedi

06 Ekim 2020 Salı 12:05 Siyaset

MHP İzmit İlçe Başkanlığı’nda üyelik formlarını dolduran Doğukan Çağrı Çiçek, Ogün Bayram ve Akın Çakmak MHP’ye resmi üyelik başvurusunda bulundu. MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz nezaretinde düzenlenen imza törenine MHP İzmit İlçe Teşkilat Başkanı Metin Ceylan, İlçe Sekreteri Coşkun Sarskaya, ilçe  yöneticileri Mehmet Duru ve Samet Debreli de katılım sağladı. 

“ÜYELERİ TİTİZLİKLE İNCELİYORUZ”

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz yeni üye katılımları ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı, “Her geçen gün liderimiz Devlet Bahçeli’nin tesis ettiği parti politikalarımız halk nezdinde daha çok karşılık buluyor. Çok fazla üyelik başvurusu almaya başladık. Bunları titizlikle inceliyor ve uygun gördüklerimizi partimizin yetkili makamlarına iletiyoruz. Bugün aramıza katılan arkadaşlara da aramıza hoş geldiniz diyorum. Hayırlı olsun diyorum. 

“CUMHUR İTTİFAKI ÖZGÜVEN SAĞLADI”

Şunu iddia ediyorum: Eğer Türkiye’de Cumhur İttifakı sonucu kurulan bir yönetim olmasaydı Azerbeycan Ermenistan’ın işgal ettiği toprakları geri alacak özgüveni kendisinde bulamazdı. Neredeyse çeyrek asırdır bu yapılamadı. Türkiye’nin bölgesinde güçlenmesi ve oyun kurucu olmasının meyvelerini toplamaya başladık. İnanıyorum ki Dağlık Karabağ ilk meyvelerden biri olacak.  Türk dünyasında büyük uyanış başladı. Kızıl Elma yolculuğu hız kazandı. Türk-İslam dünyası olarak yakın gelecekte çok parlak günler yaşayacağımıza inanıyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene!

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yeni genel sekreter yardımcısı Uçar göreve başladı

Yeni genel sekreter yardımcısı Uçar göreve başladı