23 Mart 2019 Cumartesi

Muhalefete yüklenen Ceyhan: 13 biz, 0 sizsiniz!

Muhalefete yüklenen Ceyhan: 13 biz, 0 sizsiniz!

AK Parti 103. İl Danışma meclisi Yerel Yönetimler Toplantısı’nda muhalefete yüklenen Şemsettin Ceyhan “13 biz, 0 sizsiniz” dedi

14 Nisan 2018 Cumartesi 12:59 Siyaset

AK Parti 103. İl Danışma Meclisi Yerel Yönetimler Şurası bugün Antikkapı Restoran’da gerçekleştirildi. Danışma Meclisine, AK Parti milletvekilleri İlyas Şeker, Zeki Aygün, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve tüm ilçe başkanları katıldı. Bundan önce düzenlenen 102. Danışma Meclisi Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın katılımı ile Başiskele’de yapılmıştı. Bugün Antikkapı’da gerçekleşen 103. İl Danışma Meclisi'ne çok sayıda vatandaş katıldı.

GÜZEL BİR ŞEKİLDE TAMAMLADI

Danışma Meclisinde konuşan İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “8 aylık aradan sonra il danışma toplantısında bir araya geldik. Geçen 8 ayın ardından kongremizi yapmış bulunuyoruz. Kocaeli teşkilatları bu imtihanı güzel bir şekilde tamamladı. Birçok ilde kongre tartışmaları varken, biz tüm kongrelerimizi tamamladık. Ramazan'a kadar bütün mahallelerin değerlendirmelerini tamamlayacağız.

13 BİZ, 0 SİZSİNİZ

Bizler bugün burada 4 yıldır ne yaptığımızı hem ilçelerimizin icraatlarını paylaşacağız. Geldiğimizden beri söz verdiğimiz şeyleri tek tek belediye başkanlarımız yaptı. Sunumdan sonra ana muhalefet partileri biz bir şey göremiyoruz, her şey sıfır dediler. Ey CHP, ey Cümbüş İttifakının bileşenleri, eğer sıfır görmek istiyorsanız, 13-0’a bakın. 13 biz, 0 sizsiniz. Gözünüzü kapatırsanız göremezsiniz. Eğer isterlerse biz onlara gösteririz. 21 Nisan Cumartesi günü eğitimlerimiz başlıyor. Eğitimcilerimiz milletvekillerimiz, başkanlarımız olacak, Fikri Işık’ta derslerimize katılacak” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

'İmkanım olsa çöp yakma tesisini Sekapark’a yaparım'

'İmkanım olsa çöp yakma tesisini Sekapark’a yaparım'