29 Mayıs 2020 Cuma

Müjdat Gezen ve Uğur Dündar yürüyüşe eşlik etti

Müjdat Gezen ve Uğur Dündar yürüyüşe eşlik etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’dan başlattığı Adalet Yürüyüşü'nün 20. gününü tamamlarken Müjdat Gezen ve Uğur Dündar da yürüyüşe eşlik etti

04 Temmuz 2017 Salı 20:38 Siyaset

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasına tepki amacıyla Ankara Güvenpark’tan başlattığı Adalet Yürüyüşü'ne 20. günde İzmit'ten başladı. Yoğun yağmur altında geçen yürüyüşün ardından heyet su molası verdi. İlk molanın ardından saat 11.45’te yürüyüşe devam eden Kılıçdaroğlu, ikinci mola adresi olan Derince Stadı'na ulaştı. İkinci mola adresinden saat 16.00’da yola çıkan Kılıçdaroğlu, yaklaşık toplam 23 kilometre yol yürüdükten sonra yürüyüşün 20. gününü Kocaeli’nin Körfez ilçesine bağlı Yarımca Sanayi bölgesinde tamamladı.

MÜJDAT GEZEN VE UĞUR DÜNDAR KATILDI

Kemal Kılıçdaroğlu’na ikinci molanın ardından kamp yerine kadar oyuncu Müjdat Gezen ve Gazeteci Uğur Dündar gibi isimler eşlik etti. Küçük bir çocuk ise Körfez'den geçiş sırasında Kılıçdaroğlu’na çiçek verdi. Öte yandan CHP Kocaeli Gençlik Kolları İl Başkanı Murat Erinç nişanlısı Şeyda Arslan ile Adalet Yürüyüşü'nde Kılıçdaroğlu ile birlikte yürüdü. Çift yürüyüşün sona erdiği kamp alanında saat 20.00’da Kılıçdaroğlu’nun nikah şahitliği yapacağı tören ile dünya evine girecek. Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler geceyi Yarımca bölgesindeki kamp alanında geçirecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Beşiktaş ile Kocaeli Birlik anlaşamadı

Beşiktaş ile Kocaeli Birlik anlaşamadı