17 Ocak 2021 Pazar

Mutlu: Hürriyet'e siyasi linç yapılıyor

Mutlu: Hürriyet'e siyasi linç yapılıyor

Saadet Partisi İl Başkanı Zafer Mutlu, yaşanan köpek ölümlerinin ardından açıklama yapan ve lince maruz kaldıklarını belirten İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e destek verdi. Mutlu, “Vurun Fatma'ya kampanyası siyasi bir linçtir” dedi

15 Aralık 2020 Salı 10:48 Siyaset

Yahyakaptan Mahallesi’nde geçtiğimiz Cuma günü yaşanan köpek ölümlerinin ardından kamuoyunda zor günler geçiren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu destek çıktı. Sosyal medya hesabından mesaj yayınlayan Saadet Partisi İl Başkanı Zafer Mutlu, İzmit Belediye Başkanı Hürriyet'e siyasi linç yapıldığını vurguladı.

“VURUN FATMA’YA”

Saadet Partisi İl Başkanı Zafer Mutlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Hürriyet’e şu sözlerle sahip çıktı, "Kayyum atamalı, hatta kelepçe takıp Silivri'ye tıkmalı. Nereye vardırdınız işi. Bu hazin sonu hiçbir insan istemez. Canlıya acıyalım, köpeğe acıyalım ama insaf ki insaf, insana da acıyalım. Vurun Fatma'ya kampanyası siyasi bir linçtir. Bu tür olayları kimse siyaseti için istismar etmesin." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hürriyet, salep ve ekinezya üretimi için harekete geçti

Hürriyet, salep ve ekinezya üretimi için harekete geçti