24 Ekim 2019 Perşembe

Mutlu: İftira acizlerin, korkakların işidir

Mutlu: İftira acizlerin, korkakların işidir

Yuvacık'ta vatandaşlarla buluşan Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, söylentilere ve asılsız iddialara kulak asılmaması gerektiğini söyleyerek, “İftira atmak acizlerin, korkakların işidir. Seçim sürecinin başından beri olmayan ittifaklar ile milletin aklı bulandırılmaya çalışılıyor” dedi.

19 Mart 2019 Salı 16:26 Siyaset

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, Yuvacık’a çıkarma yaptı. Bir akşamda Yuvacık’ta 2 ayrı kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelen Mutlu, her kesime hizmet edeceklerini belirterek söylentilere ve asılsız iddialara kulak asılmaması gerektiğini söyledi. Hakaret ve iftira olmadıktan sonra herkesin fikrini saatlerce dinlemeye hazırım diyen Mutlu “İftira atmak acizlerin, korkakların işidir. Seçim sürecinin başından beri olmayan ittifaklar ile milletin aklı bulandırılmaya çalışılıyor” dedi.

BİRİLERİ SAYESİNDE DEĞİL, EMEĞİMİZLE, ALINTERİMİZLE KAZANACAĞIZ

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, önceki akşam Yuvacık merkezde bulunan Okcanlar Çay Evi ve Tahta Kahve'de vatandaşlara seslendi. Yuvacık merkeze adeta çıkarma yapan Mutlu’ya meclis üyesi adayları da eşlik etti. Yuvacık sakinlerine seslenen Mutlu, “Hamdolsun ismimiz millette karşılık buluyor. Herkes çok iyi bir şekilde biliyor ki biz seçimi kazandığımızda birileri sayesinde değil, emeğimizle, alın terimizle kazanacağız. Çünkü biz millete kendi ismimizle gidiyoruz. Sana selam getirdim diyerek değil, selamünaleyküm diyerek insanların kapılarını çalıyoruz” dedi.

RANTIN ELLERİNDEN GİTMESİNDEN KORKUYORLAR

Başiskele’de temiz bir sayfa açmak için destek isteyen Mutlu “Biliyoruz ki günlerce bizimle ilgili araştırma yaptılar. Emniyetten, adliyelerden, vergi dairelerinden hakkımızda araştırmalar yaptırıp raporlar aldılar. Tek dertleri bir açık bulmaktı. Şimdi bizim hiçbir açığımızı bulamadıkları için olmayan şeyler anlatmaya, iftira atmaya çalışıyorlar. Tek dertleri ellerinden rantın gitmesi. Emek vermeden kazanmaya alışanlar rantın ellerinden gitmesinden korkuyorlar” dedi. Sözleri zaman zaman alkışlarla kesilen Zafer Mutlu “İftiralar, yalanlar o kadar çok arttı ki söyledikleri yalana kendileri bile inandılar. Gözlerini hırs o kadar bürüdü ki dünyada bir korkuları kalmadı. Fakat tüm bu yalanların hesabını elbette hak katında kendilerine soracağız” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Serdar Kaman güven vermiş, sevgi kazanmış

Serdar Kaman güven vermiş, sevgi kazanmış