22 Mayıs 2019 Çarşamba

Necat Çakır'a en çok Manavlar sevindi

Necat Çakır'a en çok Manavlar sevindi

CHP İzmit Belediye Meclis üyesi adayı listesinin 4. sırasında Necat Çakır’ın olması en çok da Manavları sevindirdi. Manavlar kendilerini Çakır’ın temsil edecek olmasından oldukça mutlu

19 Şubat 2019 Salı 18:32 Siyaset

31 Mart yerel seçimleri için CHP İzmit Belediyesi Meclis üyelerinin aday listesini belirledi. Fatma Kaplan Hürriyet’in ağırlığını koyduğu listede kontenjanda iki, meclis üyesi aday listesinde 4 İYİ Partili bulunuyor. Listede eski meclis üyelerinden hiçbir isim yer almadı. Radikal bir liste olarak değerlendirilen ve birçok denge gözetilerek hazırlandığı anlaşılan liste ufak tefek gerilimlere neden olsa da genel olarak oldukça beğenildi.

MANAVLARI SEVİNDİRDİ

Listede yer alan kişilerin çoğunlukla kentte karşılığı olan ve reddedilemeyen isimler olması dikkatlerden kaçmadı. Listenin 4. sırasından Necat Çakır’ın aday gösterilmesi en çok Manavları sevindirdi. Aslen Kandıralı olan CHP eski İl Başkanı Necat Çakır oldukça deneyimli bir politikacı olmasının yanı sıra meslek olarak Mali Müşavir. Çakır’ın hesap uzmanı olması da meclis üyesi adayı olarak tercih edilmesinde bir etken olarak değerlendiriyor. Manavlar, Çakır’ın kendilerini temsil edecek olmasından dolayı oldukça mutlu görünüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Merih

20 Şubat 2019 Çarşamba 09:54

yoo görünmüyoruz :D bırakın şu haberciliği

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Saadet Partisi Çayırova meclis üyesi adayları

Saadet Partisi Çayırova meclis üyesi adayları