02 Temmuz 2020 Perşembe

Şanbaz Yıldız: Partimiz zan altında bırakıldı!

Şanbaz Yıldız: Partimiz zan altında bırakıldı!

İYİ Parti İl Kongresi’ne katılan Zekai Kahyaoğlu’nun oğlu Bora Kahyaoğlu’nun korona virüs testinin pozitif çıkması sonrası ortalık karışmıştı. Konuyla ilgili olarak İl Başkanı Şanbaz Yıldız bir açıklama yaptı 

25 Haziran 2020 Perşembe 18:03 Siyaset

İYİ Parti İl Kongresi’ne katılan İYİ Partili Zekai Kahyaoğlu’nun oğlu Bora Tuğşad Kahyaoğlu’nun korona virüs testinin pozitif çıkması sonrası ortalık karışmıştı. Bu gelişme sonrası bir açıklama yapan İl Başkanı Şanbaz Yıldız, “Bu durum kongre ile ilişkilendirilmiş partimiz zan altında bırakılmış, partililerimiz korku ve paniğe sürüklenmiştir” dedi. Yıldız’ın açıklaması şöyle: ‘’

KYK YURDUNDA

Partimiz mensuplarından daha önce de partimizde İl Gençlik Kolları Teşkilat başkanlığı görevinde bulunan sevgili kardeşimiz Bora Kahyaoğlu, hafif bir ateş ve baş ağrısı şikayetiyle hastaneye başvurmuş, çekilen tomografisinde hiçbir sıkıntı olmadığı söylenmiştir. İki gün sonra alınan test sonucu ise pozitif çıkmış ve kendisi tedaviye alınmıştır. Şu anda Umuttepe’de KYK yurdunda tedavi görmekte olup durumu ve morali iyidir.

ONLARCA KİŞİ TAŞIYOR OLABİLİR

Ancak üzülerek ifade etmeliyim ki bu durum kongre ile ilişkilendirilmiş partimiz zan altında bırakılmış, partililerimiz korku ve paniğe sürüklenmiştir. Ama bilinmelidir ki bu tür faaliyetlere normalleşme sürecinde izin verilmiş biz de bu izinler doğrultusunda mümkün olan her türlü önlemi alarak kongremizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Kaldı ki kongremize katılan üye ve delegelerimizin içinde belki de onlarca kişi bilmeden bu virüsün taşıyıcısı olabilir.

NE YAPACAĞINI BİLEMEZ HALE GETİRİLDİK!

Artık toplumca ne yaptığımızı, ne yapacağımızı bilemez hale geldik getirildik. Siyasi iktidarın eğitim, sağlık, toplumsal, ekonomi ve dış politika gibi alanlardaki yanlış uygulamalarının bedellerini ödemek zorunda bırakılıyoruz. Ülkemizin bu süreçten doğru ve akılcı uygulama ve tedbirlerle en az hasarla çıkması en büyük temennimizdir. Sonuç olarak sizi, bizi, hepimizi bu hassas konuda daha dikkatli olmaya davet ediyor, sevgili Bora kardeşimize, ailesine ve tüm hastalarımıza bir kez daha şifa diliyorum.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Polisin kurtardığı gençten acı haber geldi

Polisin kurtardığı gençten acı haber geldi