22 Temmuz 2019 Pazartesi

Sarıdoğan, kapı kapı dolaşıyor

Sarıdoğan, kapı kapı dolaşıyor

Körfez’de seçimin güçlü isimlerinden Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan, İlimtepe Mahallesi’nde evleri tek tek dolaşarak vatandaşlarla bir araya geldi

22 Mart 2019 Cuma 12:01 Siyaset

“VATANDAŞLARLA TEK TEK GÖRÜŞTÜ”

Seçime kısa bir süre kala çalışmalarını hızlandıran ve vites yükselten Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan Adayı Recep Sarıdoğan, Körfez’de ‘üvey evlat’ olarak anılan İlimtepe Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Yaklaşık 50 kişilik ekibiyle İlimtepe’de tek tek evleri dolaşan ve çalınmadık kapı bırakmayan Recep Sarıdoğan, mahalle sakinlerinin şikayetlerini ve taleplerini dinleyerek bu mevkide gerçekleştirmek istedikleri projeleri vatandaşlarla paylaştı.

“ALTERNATİF TIP MERKEZİ GELECEK”

İlimtepe’nin ulaşımdan sosyal alanlara kadar vatandaşın yaşam kalitesini her açıdan etkileyen hizmetlerden geri kaldığının altını çizen Sarıdoğan, “İlimtepe bölgemiz yıllardır üvey evlat muamelesi görüyor. Burada yaşayan vatandaşlarımız temel hizmetlerden mahrum bırakılıyor. Körfez’de göreve gelmemiz ile birlikte bu bölgede ulaşım başta olmak üzere sosyal alanlar, istihdamın yanı sıra ‘Nitelikli Lise’ ve ‘Alternatif Tıp Merkezi’ projemizi hayata geçireceğiz. Körfez’in geleceği İlimtepe’yi yaşanılabilir bir bölge haline getireceğiz” şeklinde konuştu. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Sarıdoğan, İlimtepeli vatandaşlardan destek sözü aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

“KÖZDEN”Açılıyor

“KÖZDEN”Açılıyor