02 Mart 2021 Salı

Şeker müjdeyi verdi

Şeker müjdeyi verdi

Güney Marmara Otoyol projesi hakkında konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker,"   Güney Marmara Otoyolu'nun son bölümü olan Yalova -İzmit Otoyolu Projesi ihale sürecinin ilk kısmı 12 Ocak'ta tamamlandı ve geriye kalan süreci devam ediyor" dedi

18 Ocak 2021 Pazartesi 20:10 Siyaset

Kuzey Marmara Otoyolu birlikte 2012 yılında planlanan, ancak yaşanan sıkıntılar nedeniyle bir türlü başlanamayan Güney Marmara Otoyol projesi için sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, ihale sürecinin ilk kısmının tamamlandığının müjdesini verdi.

Şeker, ayrıca TEM’e de bağlantı kurulacağını belirterek yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı, “Güney Marmara Otoyolu'nun son bölümü olan Yalova -İzmit Otoyolu Projesi ihale sürecinin ilk kısmı 12 Ocak'ta tamamlandı ve geriye kalan süreci devam ediyor. Bu otoyolla birlikte;  Yalova ile Karamürsel, Gölcük, Başiskele ve Kartepe'nin bağlantısı kesintisiz olarak sağlanacak olup TEM'e de bağlantı kurulacak. Böylelikle Kocaeli'nin etrafında adeta bir ring servisi kurulmuş olacak. Kocaeli'mize hayırlı olsun. Durmak Yok; Hizmete Devam!”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Prof. Dr. Durmuş Kaya koronavirüse yenildi 

Prof. Dr. Durmuş Kaya koronavirüse yenildi