19 Haziran 2019 Çarşamba

Şengün: Kocaeli’nin bu kadar kötü yönetilmesi insanın içini acıtıyor

Şengün: Kocaeli’nin bu kadar kötü yönetilmesi insanın içini acıtıyor

Saadet Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, “Kocaeli eşsiz bir çoğrafyaya sahip. Kaynakları bol. Dağları, denizleri, gölü, akarsuları çok zengin bir iliz. Her şeyimiz var. Böyle bir ilin bu kadar kötü yönetilmesi insanın içini acıtıyor” dedi

10 Ocak 2019 Perşembe 15:55 Siyaset

Saadet Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize bir ziyarette bulundu. Gazetecilerin zor şartlarda çalıştıklarını belirten Şengün, “Saadet Partisi olarak basının özgür olmasını istiyoruz. Gazetecilerin baskı altına alınmadığı, işini kaybetmediği bir Türkiye arzuluyoruz” dedi. Ziyaret sırasından ülke ve kent gündemini de değerlendiren Şengün, yerel seçimlere sıkı bir şekilde hazırlandıklarını ve bir iddia koyduklarını da söyledi. Şengün şöyle devam etti: “Adalet kavramı bizim çok önemlidir. Adaletin anlamı aslında her şeyi yerli yerine koymaktır. Her şeyi yerli yerine koymazsanız bunun adı zulüm olur. Mevkiler, makamlar kimsenin şahsi malı değildir. Milletin malıdır. Siyasetçi milletin hizmetkarı konumundadır. Bu da ulvi duygularla yapılır. Şahsi ikballer düşünülmez. Siyaset bir meslek değildir.

EN GÜZEL HİZMETİ YAPMAK İÇİN

Aşk ve hizmet anlayışıyla çalışmak gerekiyor. Saadet Partimizde de bu var. Bizim ilkelerimiz var. 16 yıldır iktidarda olan bir parti var. Bizim içimizden çıkmış bir iktidar. Bizim onların yanında olmamız çok kolaydı. Ama olmadık. Birçok kişi gibi Saadet Partililer de bunların nimetlerinden nemalanabilirdi. Ama biz böyle insanlar değiliz. Tüm bunları elimizin tersiyle ittik. Biz milletin hakkını millete teslim etme çabasında olan partiyiz. Şu ana kadar Başiskele’de bir adayımızı çıkardık; Zafer Mutlu. Diğer adaylarımızı da çıkaracağız. Zafer Mutlu, Başiskele’de seçilirse en güzel hizmeti yapar mı, kesinlikle yapar. Güzel bir niyetle yola çıkmış bir aday ve inşallah herkes bu adayı destekler. Büyükşehir ve ilçe belediyeleri için güçlü adaylar çıkaracağız. Kocaeli eşsiz bir çoğrafyaya sahip. Kaynakları bol. Dağları, denizleri, gölü, akarsuları çok zengin bir iliz. Her şeyimiz var. Böyle bir ilin bu kadar kötü yönetilmesi insanın içini acıtıyor.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit'te kuvvetli rüzgar binanın çatısını uçurdu

İzmit'te kuvvetli rüzgar binanın çatısını uçurdu