15 Ağustos 2020 Cumartesi

Sibel Gönül de topa girdi!

Sibel Gönül de topa girdi!

Bugünkü gergin geçen İzmit Belediye Meclisi sonrası, AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül de topa girdi

07 Ocak 2020 Salı 23:52 Siyaset

Bugünkü gergin geçen İzmit Belediye Meclisi sonrası, AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül de bir açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından bir “Sn. Hürriyet'e açık mektup” diye bir paylaşım yapan Gönül, Başkan Hürriyet’in İzmit’i kaosa sürüklediğini iddia etti. Gönül’ün açıklaması şöyle:

BASINDAN TAKİP ETTİM

"İsterdim ki İzmit sağcısıyla solcusuyla, genciyle yaşlısıyla, eskisiyle yenisiyle uyum ve huzur içerisinde yeni bir yıla girsin. Beni bilenler bilir; Hiçbir zaman ne gerginliklerden yana ne de kaostan kavgadan yana bir üslubum olmamıştır. Fakat bugün İzmit Belediye Meclis toplantısını büyük bir üzüntü içerisinde basından takip ettim. Bugünkü meclis toplantısında, İzmit Belediye Başkanı'nın projeleri olmadığını yeniden görmekle kalmadık, bizim dönemimizde yapılmış olan köy konaklarını dahi sahipsiz bırakacak kadar ilgisiz ve bilgisiz olduğunun bir kanıtını daha gördük!

İZMİTLİYİ AĞLATTINIZ

'İzmit'i gülümseteceğiz' dediğiniz bu yolda, 10 aydır tüm ilçeyi tek bildiğiniz şey olan “KAOSA” sürüklediniz! 7 ay önce, "Hani projelerin? Kaç tane projen var? Kaçını belediye personelin yapacak, kaçını dışarıya yaptıracaksın? İzmit halkına açıkla" dediğim Belediye Başkanı'ndan hala ses seda yok. 31 Aralık akşamı, işçileri mağdur edip, kutlama yapan siz! 'Gülümse İzmit' diyen siz, İzmitliyi ağlatan siz! İzmit Belediyesi'ni yöneteceğim diyen siz, mecliste hikaye anlatan siz! Sanki biz bu masalı bir yerden hatırlıyor gibiyiz. Siz kim, İzmit'i kucaklamak, İzmit'i yönetmek kim? Hizmette değil kavgada, kaosta birinci oldunuz! Size, sizin kendi ağzınızdan çıkan kelimelerle ve anladığınız üslup ile sesleniyorum; Yere batsın Başkanlığınız ! Yere batsın Yöneticiliğiniz ! Yere batsın Hırsınız !’’

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Emekli Sen: Bize reva görülen insanlık dışı bir zam!

Emekli Sen: Bize reva görülen insanlık dışı bir zam!