20 Ağustos 2019 Salı

Sibel Gönül’e yüklendi: Allah Erdoğan’ın yardımcısı olsun!

Sibel Gönül’e yüklendi: Allah Erdoğan’ın yardımcısı olsun!

AK Parti’nin Gebze Belediye Başkan aday adayı Yüksel Ercan da AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül’e yüklendi: ‘’Dakika bir gol bir, Allah Tayyip Erdoğan’ın yardımcısı olsun’’

13 Ocak 2019 Pazar 23:17 Siyaset

Kocaeli Vanlılar Derneği'nin kahvaltı programına AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Azize Sibel Gönül ve CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ilk kez bir araya geldi. Gönül’ün kürsüden yaptığı konuşmada CHP’li Hürriyet’e göndermede bulunması ise ortamı gerdi. Gönül, "Kocaeli’de bir milletvekili düşünün, seçilmiş ve Ankara’ya gitmiş. Ardından belediye başkan adayı olarak İzmit’e gelmiş. 'Ben iktidar olmayayım ama ben kaybetmeyeyim.' Muhalefetin bulunduğu durum tam olarak budur” diyerek Hürriyet’e yüklendi. Sibel Gönül daha sonra salondan ayrıldı.

KUTUPLAŞTIRMA İSTEMİYORUM

Fatma Kaplan Hürriyet ise, “Sibel Gönül’e cevap vermeyeceğim çünkü sizlere saygım var. Mesele birbirimize doğruyu konuşabilmek. Bu dönem kimseyi kutuplaştırmadan geçirilmesi gereken bir dönem” diye konuştu.

DAKİKA BİR GOL BİR

İşte bu toplantının basına yansıması sonrası AK Parti Gebze Belediye Başkan aday adayı Yüksel Ercan, Sibel Gönül’ü eleştirdi. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Ercan şunları söyledi: “AK Partinin İzmit Belediye başkan adayı Sibel Gönül, CHP izmit adayı Fatma Kaplan Hürriyet'e cevap vereceğim derken yurt genelinde durduk yerde Binali Yıldırım ve Mehmet Özhaseki’yi tartışmaya açtı. Böyle bir tedbirsizlik olurmu.? 1.İki Büyük şehrin adayını tartışmaya açıyorsun 2.Anayasanın emri olan Belediye başkan adayı olacak milletvekillerinin istifa etmesine gerek yoktur diyerek bir yerde mensubu olduğun AK Partinin tasarrufunu sorguluyorsun. Dakika bir gol bir.. Allah Tayyip Erdoğan’ın yardımcısı olsun”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Doğan, 10 yılını anlatacak

Doğan, 10 yılını anlatacak