19 Şubat 2019 Salı

Şimdi de o muhtar gaza geldi: Beline 4 tabancayı takıp...

Şimdi de o muhtar gaza geldi: Beline 4 tabancayı takıp...

AKP Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel’den sonra Gebzeli Muhtar Remzi Kandaz da gaza geldi. Kız çocuklarının parklarda oynamasıyla ilgili paylaşımından ötürü büyük tepki alan o muhtar şimdi de belinde dört tabancayla çekilmiş fotoğrafını paylaşarak, “Madem ölüm tek bir defa gelecek, o da niye vatan için olmasın” yazdı

12 Şubat 2018 Pazartesi 22:22 Siyaset

AKP Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel’den sonra Gebzeli Muhtar Remzi Kandaz da gaza geldi. Bilindiği üzere Afrin operasyonu başladığı günlerde AKP Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, elinde iki tüfekle çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmış ve bazı açıklamalarda bulunmuştu. Bu paylaşım sonrası çok fazla tepki alan Demirel, böylesine hassas bir dönemde böyle bir konuyla gündemi meşgul ettiği için üzgün olduğunu belirtmişti.

DAYAKÇI MUHTAR DA GAZA GELDİ

Şimdilerde ise buna benzer bir paylaşımı Gebze Arapçeşme Mahalle Muhtarı Remzi Kandaz yaptı. Geçtiğimiz yıl yine sosyal medya hesabından kız çocuklarının akşam ezanından sonra parklarda velisi olmadan gezmemesini istemiş ve aksi davrananları döveceğini yazmıştı. O dönemde ulusal ve yerel gazetelere konu olan ‘’Dayakçı” muhtar büyük tepki almıştı.

4 TABANCAYLA POZ VERDİ

Muhtar Kandaz bugün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yine gündeme oturdu. Sosyal medya hesabından belinde 4 tabancayla çekilmiş fotoğrafını paylaşan muhtar Kandaz, “Madem ölüm tek bir defa gelecek, o da niye vatan için olmasın. Hiç kimse bu vatanın sevdalılarını hafife almasın. Millet olarak gerektiğinde vatan için mücadele verip şehit olmaktan gurur duyarız. Zevk alırız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İlyas Şeker'in acı kaybı!

İlyas Şeker'in acı kaybı!