09 Aralık 2019 Pazartesi

Tamer Ejderoğlu: Başkan adayı olmak isterim

Tamer Ejderoğlu: Başkan adayı olmak isterim

CHP Kartepe İlçe Örgütü 45 gün içerisinde seçime gidiyor. İlçenin tanınmış isimlerinden, eski ilçe yöneticisi Av. Tamer Ejderoğlu ilçe başkan adaylığı için yeşil ışık yaktı

15 Temmuz 2019 Pazartesi 16:12 Siyaset

CHP Kartepe İlçe’ de, İlçe Başkanı Şerafettin Kırmızı ve yönetim kurulundan 11 kişi istifa etmişti. İstifaların ardından ilçe yönetimi düşerken, il örgütü tarafında Kartepe ilçeye kayyım atanacağı öğrenildi. 5 kişiden oluşacak kayyımın ardından Cumhuriyet Halk Partisi Kartepe İlçe Örgütü 45 gün içerisinde seçime gidecek. 45 gün içerisinde seçime gidecek olan Kartepe İlçe Örgütün’de İlçe Başkanı arayışı sürüyor. Başkan adaylığı için ismi geçen kişilerden birisi de eski ilçe yöneticilerinden Av. Tamer Ejderoğlu.

YEŞİL IŞIK YAKTI

Uzun yıllar ilçe yöneticiliği ve bazı parti görevlerinde bulunan Ejderoğlu ilçe başkan adayı olup olmayacağı konusunda gazetemize yaptığı açıklamada, “Elbette ilçe başkan adayı olmak isterim. Bu yönde ilçedeki üyelerimizden, abilerimiz ablalarımızdan bir talep var. Ben de bu anlamda olumlu bakıyorum. Ailemle ve parti yöneticilerimle bu konuyu daha konuşmadım. Onlarla da konuştuktan sonra net bir karar vermiş olacağım” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Modern Çağ’ın düşünsel öncüleri

Modern Çağ’ın düşünsel öncüleri