23 Ağustos 2019 Cuma

Tarhan ve Güneş'ten Hürriyet'e tebrik ziyareti

Tarhan ve Güneş'ten Hürriyet'e tebrik ziyareti

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

22 Nisan 2019 Pazartesi 17:25 Siyaset

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, 24. dönem CHPP milletvekillerinden Hurşit Güneş de Başkan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Hayırlı olsun ziyaretinde açıklamalarda bulunan CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan," Yoğun bir seçim süreci yaşadık. Fatma Başkanımız, İzmit için çok güzel projeler ve çok güzel hizmetler yapacaktır.

BELEDİYECİLİK SOSYAL DEMOKRATLARIN İŞİ

Belediyecilik sosyal demokratların işidir. İzmit, CHP’nin gözbebeği olacak. Fatma kardeşimizin bu bayrağı daha ileriye taşıyacağına inanıyorum. Sosyal, kültürel, tarihi ve sanat alanında çok güzel projeler üreteceğine, bu başarılı sürecin başka ilçelerde de CHP’nin iktidarlığının sembolü olacağını düşünüyorum. Yol arkadaşım Fatma Kaplan Hürriyet’e başarılar diliyorum” dedi.

2024’TE BÜYÜKŞEHİR’İ DE ALACAĞIZ

Fatma Kaplan Hürriyet’i İzmit Belediye başkanlığında görmenin kendileri için büyük mutluluk olduğuna dikkat çeken eski milletvekillerinden Hurşit Güneş de, “İzmit’te Cumhuriyet Halk Partisi bir başlangıç yaptı ama daha bitirmedi. 2024’te bunun tamamlanmasını bekliyoruz. Önümüzde 2024 var. 2024’te Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni de almak istiyoruz ve de alacağız. Toplum buna hazır. Kocaeli’nin daha iyi hizmetlere ihtiyacı var. Partimiz ve partililerimiz hazır. İzmit’te yapılabileceğini gösterdik ve Kocaeli’nde de yapılabileceğini göstereceğiz. Fatma Hanımın önünde zorlu bir görev var. Kendisine güveniyor ve başarılı olacağına da inanıyoruz” şeklinde konuştu.

DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de ziyaretler için Tarhan ve Güneş’e teşekkür ederek, "Siyasi  büyüğümüz Hurşit Güneş’in her zaman olduğu gibi seçim kampanyasında da ciddi bir desteğini gördüm, kendisine teşekkür ediyorum. TBMM’de birlikte görev yaptığım Tahsin Tarhan’a de teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde seçim kampanyamıza da ciddi destek verdi. Birlikte çalıştık ve birlikte başardık. Bu desteğe ve güvene layık olacağız. İzmit’te güzel işler başaracağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

O miniklerin hayali gerçek oldu

O miniklerin hayali gerçek oldu