15 Ocak 2021 Cuma

Türker: Kılıçdaroğlu'na yapılan tehdidi kınıyoruz

Türker: Kılıçdaroğlu'na yapılan tehdidi kınıyoruz

Gelecek Partisi Körfez İlçe Başkanı Fırat Türker, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na karşı yapılan tehditleri kınadıklarını ve yetkili kurumları gereğini yapmaya davet ettiklerini söyledi

21 Kasım 2020 Cumartesi 14:59 Siyaset

Fırat Türker, Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir siyasi partinin genel başkanı olduğunu ve siyaset yaptığını, gerçekleşen tehditlerin de siyasi kimlikli bir insana yapıldığını hatırlatarak, “Kim olursa olsun yapılan bu tehdidi kınıyoruz. Artık hayatımızda tehdit dili hiçbir zaman olmamalı ve insanlar ayrıştırılmamalıdır. Tehdidi yapan kişi ya da kişiler hakkında ilgili kurumlar yasal olarak yapılması gerekeni yapmalıdırlar” dedi.

YENİ ÜYE VE ZİYARET

Gelecek Partisi Körfez İlçe Başkanı Fırat Türker’in önemli bir ziyaretçisi oldu. Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun ve yönetimi iade-i ziyarette bulundu. Ömer Faruk Coşkun, göreve geldikten sonra yaptığı çalışmaları yakından takip ettikleri Fırat Türker ve ekibini başarılı bulduklarını ve siyasette barış dili konusunda da aynı görüşü taşıdıklarını söyledi.

ÜYELERE ROZET

Gelecek Partisi’ne katılımlar da devam ederken ilçenin tanınmış simalarından Cengiz Yıldırım ve ailesi de üye olarak katılım sağladılar. Üye formunu teslim alan Fırat Türker, Cengiz Yıldırım’a rozetini taktı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Önal ailesinin acı günü

Önal ailesinin acı günü