20 Mayıs 2019 Pazartesi

Ünlü: Bazı ilçelerde aday çıkartmayabiliriz

Ünlü: Bazı ilçelerde aday çıkartmayabiliriz

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü yerel seçimlerdeki ittifak konusunu değerlendirdi. Ünlü yaptığı açıklamada, “Genel merkezden talimat gelirse karşılıklı jestler olacak derse biz de onu Kocaeli’de uygularız ve bazı ilçelerde aday çıkartmayabiliriz” dedi

04 Aralık 2018 Salı 16:24 Siyaset

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın açıklamasında kent ve ülke gündemini değerlendirdi. Açıklamada konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Engellilerin sorunları tüm kamu kurum ve kuruluşlarının önceliği olmalıdır. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü duyarlılıkların arttığı bir gün olarak anılmasını istiyoruz” açıklamalarında bulundu.

KARŞILIKLI JESTLER...

13 ilçede de aday çıkartacak olan MHP’nin hangi ilçelerde seçimi alır sorusuna cevap veren Ünlü, “Kamuoyunda Cumhur İttifakı seçimi alacak söylemim yanlış anlaşıldı. 13-0 Cumhur İttifakı alır dedim. Biraz AK Parti biraz MHP alır. Bunlar Cumhur İttifakı’nın ne olduğunu anlamadılar. Delilik başka bir şey aptal olmak başka bir şey. Genel merkezden talimat gelirse karşılıklı jestler olacak derse biz de onu Kocaeli’de uygularız ve bazı ilçelerde aday çıkartmayabiliriz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli'den 3 hakim gitti, 1 hakim geldi

Kocaeli'den 3 hakim gitti, 1 hakim geldi