14 Ağustos 2020 Cuma

Ünlü: İlçe kongrelerimiz Ağustos’ta başlayacak

Ünlü: İlçe kongrelerimiz Ağustos’ta başlayacak

 Kongre takvimi hakkında konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “İlçe kongrelerimiz Ağustos’ta başlayacak. Kongre takvimi ilçe yönetim kurulu toplantılarında oluşturulacak bizler de genel merkeze sunacağız gelecek onay sonrası da tarihleri kamuoyuyla paylaşacağız” dedi

07 Temmuz 2020 Salı 13:25 Siyaset

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın açıklamasında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Ünlü basın açıklamasındaki sözlerine, “4 Temmuz’da il başkanları toplantımız yapıldı. Ankara’da gerçekleştirilen toplantıda liderimiz Devlet Bahçeli birçok konuda il başkanlarına bilgi vermiştir. Tüm teşkilatlar salgın kurallarına uyacak ve sağlık çalışanlarına saygıda kusur edilmeyecektir” ifadeleriyle başladı.

KONGRELER AĞUSTOS’TA

Kongre takvimiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Aydın Ünlü, “14 Mart 2020’de büyük kurultayımız gerçekleştirilecektir. İlk kongremiz 9 Ağustos’ta Samsun’un İlkadım ilçesinde yapılacaktır. İlçe kongrelerimiz Ağustos’ta başlayacak. Kongre takvimi ilçe yönetim kurulu toplantılarında oluşturulacak bizler de genel merkeze sunacağız gelecek onay sonrası da tarihleri kamuoyuyla paylaşacağız. Kongrelerde sızmalar engellenecek, tüm çalışmalar denetlenecek. Kongrelerde salgın kurallarına harfiyen uyulacaktır” şeklinde konuştu.

LGBTİ’ NİN RENKLERİNDEN RAHATSIZ OLDULAR

Ömerağa Mahallesi’nde kafelerin bulunduğu sokaktaki kaldırımların boyanması olayıyla ilgili de açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Esnaf MHP’nin mesajını almış. Bu LGBTİ’nin renklerinden rahatsız olunmuş. İzmit belediye başkanı esnafa sordu mu? Ben inanıyorum ki esnaf bir gece ansızın orayı tekrar yeşil – siyaha boyayacaktır” diye konuştu.

İZMİT’TE YAPILAN İHALELERE BAKSINLAR

Geçtiğimiz gün CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı ve CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş’ın Darıca’da yapılan ihalelerin adrese teslim ihaleler olduğunu belirtmesi üzerine değerlendirmelerde bulunan MHP İl Başkanı, “Bir siyasi parti il başkanı belediye çalışmalarıyla ilgili basına açıklama yapıyorsa Cumhuriyet Başsavcılığına giderek suç duyurusunda bulunacak. Laf atarak siyaset yapmayı bıraksınlar. Neden suç duyurusunda bulunmuyorsunuz. Orada emek harcayan insanları neden töhmet altında bırakıyorsunuz. Biz bunu tasvip etmiyoruz. Gidip İstanbul’da İzmit’te yapılan ihalelere baksınlar” diyerek sözlerini sonlandırdı.

DEVA PARTİSİ HAKKINDA KONUŞTU

Deva Partisi hakkında sorulara cevap veren Ünlü,” Eğer MHP’nin genel Başkan Yardımcısı böyle bir davette bulunuyorsa bildiği bir şey vardır. MHP Kocaeli İl Teşkilatı da onu destekleyecektir biz bu öneriyi önemsiyoruz. İnanıyoruz ki Deva Partisi’nin yöneticileri de bunu önemseyeceklerdir.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Coşkun: Sanal ve obez bir bütçe yapılmamalı

Coşkun: Sanal ve obez bir bütçe yapılmamalı