18 Ocak 2021 Pazartesi

Ünlü: İlk aşıyı olmaya talibim

Ünlü: İlk aşıyı olmaya talibim

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 'Aşı olacağım' açıklamasının ardından MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, "Nasıl yerli arabayı kimse istemeden ilk ben istediysem, devletimin onay verdiği her iğneyi olurum. Koronavirüsün ilk aşısını olmaya talibim” dedi

14 Aralık 2020 Pazartesi 12:51 Siyaset

İzmit Belediyesi Veterinerlik Müdürlüğü’nün geçtiğimiz Cuma günü Yahyakaptan Mahallesi’ndeki dört köpeğin ölümüne yol açtığı belirlenmişti. Bunun üzerine İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Veterinerlik Müdürlüğü’ndeki herkesi açığa aldı. Herkesin konuştuğu köpek ölümleri hakkında bugüne kadar sessiz kalan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, sonunda sessizliğini bozdu.

İLK SEÇİMDE HESABI SORULUR

Köpek ölümleri ile ilgili konuşan Ünlü, “Veterinerlik Müdürlüğü için Fatma Hanım çok ısrarcı oldu. Bu ısrara dayanamayıp bizde Cumhur İttifakı olarak kendisine destek verdik. Ama geldiğimiz sonuç ortada. Çalıştırdığı elemana herkes sahip olacak. Kimin ne yaptığını takip edecek. İzmit’te yaşanan köpeklerin zehirlik oklarla katledilmesi olayı kabul edilebilir değil. Vatandaş bunun hesabını ilk seçimde Fatma Hanım’a hesabını sorar ve soracaktır” dedi.

İLK AŞIYI BEN OLACAĞIM

Koronavirüs aşı denemeleri devam ederken, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 'Aşı olacağım' açıklamasının ardından MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü de konu ile ilgili şu açıklamalarda bulunudu, “Cumhur İttifakı’na sonuna kadar inanan bir il başkanıyım. Nasıl yerli arabayı kimse istemeden ilk ben istediysem, devletimin onay verdiği her iğneyi olurum. Koronavirüsün ilk aşısını olmaya talibim” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Cemal Kılıç hayatını kaybetti

Cemal Kılıç hayatını kaybetti