20 Ağustos 2019 Salı

Ünlü: Kendi listemiz var, başka talimat yok

Ünlü: Kendi listemiz var, başka talimat yok

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, meclis üyesi adaylarının AK Parti listelerinden seçime girip girmeyeceğini değerlendirdi. Ünlü, “Şu anda kendi listemizle seçime gitme talimatı dışında başka bir talimat gelmedi” dedi

12 Şubat 2019 Salı 15:15 Siyaset

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, haftalık basın açıklamasını bugün il binasında gerçekleştirdi. Ünlü, MHP Gebze İlçe Teşkilatı'nda Ferit Taşdemir'in görevden alınması ve meclis üyesi adaylarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

"MHP GÜÇLÜ ŞEKİLDE SAHADA"

Ünlü, "İstanbul Çekmeköy'deki helikopter kazasında şehitlerimize Allah'tan rahmet milletimize başsağlığı diliyoruz. Biz sahada muhyarlar ve STK'larımızla görüşüyoruz. Meclis üyesi aday tanıtım programlarımız devam ediyor. MHP seçim sahasında güçlü bir şekilde varlığını sürdürmektedir." dedi.

18 ŞUBAT'TA LİSTELERİ TESLİM EDECEĞİZ 

Meclis üyelerinin durumuyla ilgili Ünlü, "Perşembe ve Cuma günü meclis üyesi listelerimizi tamamlayacağız. 19 şubat'tan 1 gün önceden listeleri teslim edeceğiz. Meclis üyeleri ile ilgili çalılmalar devam etmektedir. ortak listeyle ilgili karar genel merkezimizindir. 

ŞU ANDA KENDİ LİSTEMİZLE SEÇİME GİRECEĞİZ

Zillet ittifakı nerede güçlüyse karşısında MHP'yi görecektir. Zillet İttifakı'nın kaybetmesi için elimizden geleni yapacağız. Şu anda kendi listemizle seçime gitme talimatı dışında başka bir talimat gelmedi. Ama Zillet İttifakı'nın kaybetmesi için ilerde nasıl kararlar alınır bilmiyoruz. Ancak bizim listemiz hazır" dedi.

BAYRAK DEĞİŞİMİ

Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir'in görevden alınmasını değerlendiren Ünlü, "MHP kurumsal bir siyasi parti. Kişilere bağlı değildir. Gebze'deki bayrak değişimidir. Bunun faydasını da herkes çok daha iyi hissedecektir" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kadınlar, tarihi konakta ipek halı dokuyor

Kadınlar, tarihi konakta ipek halı dokuyor