23 Ocak 2021 Cumartesi

Ünlü’den gazetecilere: MHP’ye gelince ilke yok

Ünlü’den gazetecilere: MHP’ye gelince ilke yok

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın Kocaelispor’dan alacağı olan miktar için dolar kurunu sabitlemediği iddialarının gerçek dışı çıkması ile ilgili konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü gazetecileri hedef alıp, “Herkese ilke var ama MHP’ye gelince ilke yok” dedi

30 Kasım 2020 Pazartesi 12:34 Siyaset

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın Kocaelispor’dan geçmiş dönemlerden alacağı olan tutarı kuru sabitlemeden tahsil ettiği yönündeki iddiaların aksi yönde çıkması ve Kocaelispor Basın Sözcüsü Abdülkadir Yılmaz’ın Sancaklı’dan özür dilemesi ile ilgili konuşan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, kentin yerel medyasını hedef aldı. Gündemi uzun süre meşgul eden olayın ardından söz konusu alacağın Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım’a ait olduğunun ortaya çıkması üzerine Ünlü, “Gazeteciler ilkelerde buluşalım diyorlar ya. Ben ortada ilke göremiyorum” dedi.

MHP’Yİ BÜYÜTÜRSÜNÜZ

Ünlü açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı, "Aziz Yıldırım alacak benim alacağım dedi. Bu alacak üzerinden MHP’ye saldırıldı. Saffet Sancaklı Kocaelispor’un parasını yiyor denildi. Biz bugüne kadar hep anlattık. Bugüne gelindi ve söz konusu paranın milletvekilimiz Saffet Sancaklı ile alakalı olmadığını Aziz Yıldırım kamuoyuna duyurdu. Bu olayların ardından bazı gazetecilerin Sayın Sancaklı’dan özür dilemesi gerekmez mi? Herkese ilke var ama  MHP’ye gelince ilke yok. Çıksınlar MHP’den ve Sayın Saffet Sancaklı’dan özür dilesinler. MHP’yi eleştirdikçe MHP’yi büyütürsünüz.” 

2020 ve 2021 DEĞERLENDİRİLECEK

Koronavirüs vakalarının artması üzerine Ocak 2021’e kadar bütün saha programlarını iptal eden MHP Kocaeli Teşkilatları cumartesi günü Tryp by Wyndham Otel’de saat 14:00’te 2020 yılı değerlendirme ve 2021 yılı çalışma takvimi toplantısı yapacak. Konu ile ilgili konuşan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “2020 yılı değerlendirme bölümü basına açık olacak. Fakat 2021 yılı değerlendirme bölümünü basına kapatacağız. Toplantıya MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ve MHP MYK Üyesi Erkan Azeri de katılacak" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bariyerlere çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı

Bariyerlere çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı