29 Mart 2020 Pazar

Uslu: 70 imza tamam, divana en az 100 imza sunacağız

Uslu: 70 imza tamam, divana en az 100 imza sunacağız

Bozkurt Uslu, CHP’de il başkan adaylığının kesinleştiğini söyledi. Uslu, “70 imza tamam, divana en az 100 imza sunacağız” dedi

27 Şubat 2020 Perşembe 09:52 Siyaset

CHP’nin pazar günü yapılacak kongresi öncesinde Bozkurt Uslu’nun delege sayısının yüzde 10’u, yani 64 imzaya ulaşıp ulaşmayacağı merak ediliyordu. Bozkurt Uslu, 70 imzaya şimdiden ulaştıklarını söyledi. Uslu, 100 imza sayısının kendisi için psikolojik bir rakam olduğunu ifade ederek, “Divana en az 100 imza sunacağız. İmza verenlerin büyük bir bölümü de oyunu bize verecek” dedi. 

LİSTELER TAMAM

Uslu, yönetim, denetim ve kurultay delegeliği listesini de büyük oranda tamamladığını ifade ederek, “Partimize emek vermiş isimler listemizde yer alacak. İlçelerimizin tamamının listemizde temsil edilmesine azami gayret gösteriyoruz. Gençlikle geleceği birleştirdiğimiz listelerimizin delegelerden destek alacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

DELEGE İRADESİ

CHP İl Başkan Adayı Bozkurt Uslu, ilçe başkanlarının adaylar lehine açıklama yapmasının ardından delege iradesinin yönlendirildiğini ifade ederek, “Kongremizde delegelerimiz oy kullanacak. Delegelerimiz mahallelerdeki, ilçelerimizdeki üyelerimizin temsilcileri. Onlar tavandakilerin yönlendirmeleriyle değil hareket etmeyecek, tabanın sesine kulak vereceklerdir” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Otomobillerini satmak için İzmir'e gittiler, dolandırıldılar

Otomobillerini satmak için İzmir'e gittiler, dolandırıldılar