06 Haziran 2020 Cumartesi

Vatan Partisi, İstanbul kararını verdi

Vatan Partisi, İstanbul kararını verdi

YSK’nın İstanbul seçimini iptal kararı sonrası bazı partiler seçime katılmama ve CHP’nin adayını destekleme kararı almıştı. Vatan Partisi de İstanbul seçimiyle ilgili kararını duyurdu

08 Mayıs 2019 Çarşamba 13:31 Siyaset

YSK’nın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık seçimini iptal etmesi sonrası bazı partiler seçime katılmayıp CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu’nu destekleme kararı almıştı. Bu süreçte gözler Vatan Partisi’ne çevrilmişti. Vatan Partisi 23 Haziran'da yapılacak İstanbul seçimlerine ilişkin kararını duyurdu. 

SEÇİME KATILACAĞIZ

Vatan Partisi Genel Başkan Doğu Perinçek, "Vatan Partisi'nin katılmadığı bir seçim, umutsuzluk seçimi olur, çözümsüzlük seçimi olur. Türkiye'yi umutsuz ve çözümsüz bırakamayız. İstanbul seçmeniyle birlikte geleceğe bir kapı açmak, çözüm yolunu aydınlatmak için, seçime katılıyoruz. Üretim Devrimine İstanbul'dan başlamaya hazırız. İstanbul'u İstanbul halkıyla birlikte yönetmeye talibiz. Vatan Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı, gençlik önderi Mustafa İlker Yücel'dir. İlker Yücel, bilgi, zekâ, cesaret, dürüstlük ve birikimiyle Türkiye'nin geleceğini ve umudunu temsil ediyor." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İnsan artıkları yine iş başında: Kediyi bacaklarını keserek öldürdüler

İnsan artıkları yine iş başında: Kediyi bacaklarını keserek öldürdüler