16 Haziran 2021 Çarşamba

Yılmaz: Seçimden seçime milletimizi hatırlamıyoruz

Yılmaz: Seçimden seçime  milletimizi hatırlamıyoruz

AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, bir yılda Kartepe’de seçim beyannamesinin de ötesine geçerek önemli projelerin başladığını ve bir kısmının da tamamlandığını belirterek, “En önemlisi ise bu süreçte milletimizin gönlüne dokunmaktı. Kartepe Belediye Başkanımız Mustafa Kocaman, güleryüzü ile bir yılda bunu tam anlamıyla başardı” dedi

13 Temmuz 2020 Pazartesi 20:42 Siyaset

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş başkanlığında önceki gün Kartepe Belediyesi’nde gerçekleşen yıllık değerlendirme toplantısı hakkında konuşan AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, şunları söyledi: “AK Parti, kurulduğu günden bu yana milleti adına bu değerlendirme toplantılarını yapıyor. Çünkü seçim döneminde bu vaatler partimizle birlikte belirlenmiş projelerdir. Milletin ta kendisi olan ve yüreğinden kopup gelen AK Parti, vatandaşı sadece seçimden seçime hatırlayan, halkı yanlış ve yerine getirilemeyecek sözlerle oyalayan bir siyasi parti hiçbir zaman olmadı. AK Parti’nin verdiği sözün önemi ve anlamı vardır.

ANLAMAKTA ZORLANIYOR

Kırk bir yıllık belediyecilik tecrübesiyle göreve geldiği günden bu yana sürekli sahada ve vatandaşlarımızın arasında olan İl Başkanımız, bir yandan da bu sözlerin gereği olarak Belediye Başkanlarımızla bu değerlendirme toplantılarını yapmaktadır. Milleti seçimden seçime hatırlayan, söz vermeye gelince sınır tanımayan ama iş yapmaya gelince sürekli mazeret üretip, bunları yerine getirmekten kaçınan anlayışın bunu anlamakta zorlandığının farkındayız.

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR

İl Başkanımız bu değerlendirme toplantısından sonra Kartepe’de verilen sözlerin ötesinde birçok yeni projeyi hayata geçiren, özellikle Pandemi sürecinde vatandaşın yanında olan, sosyal belediyecilik anlamında örnek bir süreç yöneten Kartepe Belediye Başkanımız Mustafa Kocaman ve ekibine teşekkür ederken, siyasi görüş ayırt etmeden bu başarıya bütün meclis üyelerini de dahil etmiştir. Ne yazık ki, Kartepe’de birlik ve beraberliğe en güzel şekilde vurgu yapan bu davranış da birileri tarafından tam anlaşılamamıştır. Milletimize hizmet laf üstüne laf koymakla değil, taş üstüne taş koymakla olur. Bizler milletimize hizmet için art niyetli eleştirilere bakmadan, çalışmaya devam edeceğiz. Buna karalama ve iftiralarıyla engel olmak isteyenler asla başarılı olamayacaktır.”

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bisiklet ve turnikelere zarar veren kişiler güvenlik kameralarına yansıdı

Bisiklet ve turnikelere zarar veren kişiler güvenlik kameralarına yansıdı