21 Ocak 2020 Salı

Alikahyaspor’da yönetim değişti

 Alikahyaspor’da yönetim değişti

1979’dan buyana amatör futbol liglerinde mücadele eden Alikahyaspor Kulübü geçtiğimiz günlerde olağanüstü kongre yaparak yeni yönetimini seçti

07 Kasım 2019 Perşembe 22:48 Spor

Alikahyaspor Kulübü geçtiğimiz günlerde olağanüstü kongre yaparak yeni yönetimini oluşturdu.  Daha önce İbrahim Kılıç ve ekibinin yönettiği kulübün başkanlığına, gençlerin de çok sevdiği, kamuoyunun yakından tanıdığı İsmail Parlak seçildi. İsmail Parlak seçilir seçilmez yeni yönetimini ve ekibini oluşturdu.

ALTYAPI OLUŞTURACAĞIZ

Kongrede bir konuşma yapan İsmail Parlak şunları söyledi: “Bizlerden önce kulübü yönetim abilerimize, arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Biz de onların bıraktığı yerden, çıtayı daha yukarı çıkararak en güzel sonuçlara ulaşmayı hedefliyoruz. Alikahya’da son dönemlerde sporun ve buna bağlı branşların çok az yapıldığı dönemleri yaşıyoruz. O nedenle sadece futbol değil, bireysel ve salon sporlarının da yapıldığı bir altyapıyı oluşturmayı planlıyoruz” dedi.

TESİS İÇİN VERİLEN SÖZÜ HATIRLATTI.

Bunu içinde önceki dönemlerde bize verilen, yani Alikahyaspor Kulübü’ne ait bir tesis sözü var. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın bu sözü yerine getireceğinden hiç kaygımız yok. O zaman hem kulüp olarak, hem de tesis olarak daha büyük başarılara imza atacağız.

GENÇ VE BAŞARIYA AÇ BİR EKİP

Şuanda genç ve başarılı bir hocayla güzel bir takım kurulmuş durumda. Sezon sonu playoflara kalmadan süper amatöre çıkmaya inanmış güzel bir futbolcu kadromuz var. İnşallah bu hedefimize ulaşacağız. Kurduğumuz yeni yönetim Alikahya’nın önemli ve değerli iş adamlarından kurulmuş bir yönetim. İnşallah bu yönetimle Alikahya özlenen eski günlerine geri dönecektir.”            

ALİKAHYA YENİ ASIL YÖNETİMİ

Başkan: İsmail parlak  
İdari işler: Dursun Özdemir
Sponsor ve mali işler: Aydın Burgul
Genel sekreter: Mustafa Kahveci
Sayman: Ali Akçin
Futbol şube sorumlusu: Halil sönmez ve Soner Temel Tosun
Salon sporları sorumlusu: Nurettin Özdemir ve Cemal Kuş
Tesisler sorumlusu: Ergün Duran ve İsmail Daşkın
Basın iletişim: Ahmet Gökmen
Hukuk işleri: Emrah Sarıca
Futbol altyapı sorumlusu: Remzi Kahveci
Stad ve akreditasyon sorumlusu: Aytekin ekin

YÖNETİM KURULU YEDEK LİSTE

Birol Akyüz, Selami Koç, Ali Marul, Cem Karaca, Ugur Doğan, İlhan Keleş, İbrahim Aydın, Emrah Sarıca, Aytekin Ekin, Soner Temel Tosun ve Remzi kahveci

DENETİM KURULU ASIL

Özgür Sarıca, Osman Şar, Nazmi Erdem

DENETİM KURULU YEDEK

Fehmi Demir, Cemil Marul, Ayhan Gökmen

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kasadan paraları çalan hırsız, kameraya yakalandı

Kasadan paraları çalan hırsız, kameraya yakalandı