15 Ağustos 2020 Cumartesi

Kocaelispor’dan Gökdeniz açıklaması

 Kocaelispor’dan Gökdeniz açıklaması

Kocaelispor taraftarının son günlerde merak ettiği Gökdeniz Bayrakdar’ın durumunun ne olacağıyla ilgili kulüpten bir açıklama geldi

25 Aralık 2019 Çarşamba 16:38 Spor

Kocaelispor kulübü Gökdeniz Bayrakdar’ın durumuyla ilgili bir açıklama yaptı. İşte o açıklama: “Altyapımızdan yetişen ve halen sözleşmesi devam eden oyuncumuz Gökdeniz Bayrakdar ile alakalı son günlerde kamuoyunda çıkan tartışmalar sebebiyle yönetim kurulumuz tarafından açıklama yapma ihtiyacı duyulmuştur.  Bilindiği üzere sözleşmesi halen devam eden oyuncumuz ile kısa bir süre önce görüşülmüş, kendisine; hem kendi menfaatine, hem de Kocaelispor menfaatleri üzerine ciddi teklifte bulunulmuştur.

BİLGİ VERİLECEK

Gelişen süre zarfında ise Gökdeniz Bayrakdar tarafından red cevabı alınmış, süreç bu şekilde devam etmiştir.  Ancak son günlerde tekrar yaptığımız görüşmeler neticesinde 4 Ocak'ta başlayacak olan transfer döneminde Kocaelispor'umuzun menfaatleri doğrultusunda bir sonuç elde edilmesi noktasında ortak bir mutabakat sağlanmıştır. Oyuncumuz Antalya kampında sorunsuz bir şekilde çalışmalara devam etmektedir. Gelişmeler siz kıymetli taraftarlarımıza ve kamuoyuna anbean aktarılacaktır.”

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hafızalardan silinmeyecek bir yılbaşı gecesi için; Wellborn Luxury Hotel…

Hafızalardan silinmeyecek bir yılbaşı gecesi için; Wellborn Luxury Hotel…