15 Ağustos 2020 Cumartesi

Bağdatspor, bölgedeki okullara ziyarette bulundu

Bağdatspor, bölgedeki  okullara ziyarette bulundu

Başkanlığını Levent Urak’ın yaptığı Bağdatspor Kulübü, bölgedeki okulları ziyaret ederek alt yapı çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı

24 Aralık 2019 Salı 15:36 Spor

Başkanlığını Levent Urak’ın yaptığı Bağdatspor Kulübü, bölgedeki okulları ziyaret ederek alt yapı çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı. Başkan Levent Urak, yönetici Süleyman Şimşek ve alt yapı antrenörü Mesut Aygun gittikleri okullarda ilgiyle karşılandı. Ziyaretler sonrası kısa bir açıklama yapan Başkan Levent Urak, “Misafirperverliklerinden dolayı Atatürk Ortaokulu Müdürü Nevzat Aktaş, Kazım Karabekir Ortaokulu  Müdürü Serkan Yazar ve Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu müdiresi Selila Çelik ve müdür yardımcısı Ali Özdemir‘e teşekkür ederiz.

GENÇLİK GELECEKTİR

Bağdatspor Kulübü olarak alt yapıda gerçekleştirmeyi istediğimiz hedeflerimizi anlattığımızda katkı sunacaklarını dile getiren okullarımıza teşekkür ederiz. Bu sezon U-12 ligine katılım sağladık. Mart ayında başlayacak U11- ve U-12 liglerine de katılım sağlayacağız. 2007-2010 doğumlu sporcularımızın hazırlıkları Doğu Kışla halı saha tesislerinde antrenörümüz Mesut Aygün koordinesinde sürdürülüyor Çocuklarımıza iyi bir futbol eğitimi ile beraber iyi birer birey olarak yetişmesine katkı sunmaya gayret ediyoruz. Gençlik gelecektir” 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yanan evde mahsur kalan kadını taksi şoförü kurtardı

Yanan evde mahsur kalan kadını taksi şoförü kurtardı