24 Ekim 2019 Perşembe

Bağdatspor’dan Mithat Ağa’ya ziyaret

Bağdatspor’dan Mithat Ağa’ya ziyaret

Bağdatspor Kulübü yeni Başkanı Levent Urak ve futbol şube sorumlusu Yunus Doğanay, KASKF Genel Sekreteri ve İzmit Belediyesi Spor Müdürlüğü’ne atanan Mithat Ağa‘ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

25 Haziran 2019 Salı 17:23 Spor

Bağdatspor Kulübü yeni yönetimi ziyaretlerine devam ediyor. Kulüp başkanı Levent Urak ve futbol şube sorumlusu Yunus Doğanay KASKF Genel Sekreteri ve İzmit Belediyesi Spor Müdürlüğü’ne atanan Mithat Ağa‘ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bağdatspor yönetimi yaptığı açıklamada kendilerini misafirperverce ağırladığı için Mithat Ağa‘ya teşekkür etti. Ziyarette amatör spor kulüplerinin alt yapıya önem vermesinin çok büyük öneme sahip olduğunu dile getiren Ağa’yı kulüp yönetimi yapacakları çalışmalar hakkında bilgilendirdi.

TEŞEKKÜR EDECEKLER

Mehmet Ali Paşa Mahallesinde çocukların spora yönlendirilmesi için yapacakları çalışmalarda, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi‘ne ait Doğu Kışla Parkı içerisindeki halı sahaların kullanımının kendilerine teslim edilmesi gerektiğini belirtip bu süreçte kendilerine destek olanlara teşekkür edeceklerini, köstek olanları da kamuoyuna açıklayacaklarını bildirdi .

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yeni askerlik yasası Meclis'te kabul edildi

Yeni askerlik yasası Meclis'te kabul edildi