22 Ocak 2019 Salı

Bahri Yavuz'a ödül: Bizimkisi bir halk hikayesi

Bahri Yavuz'a ödül: Bizimkisi bir halk hikayesi

MCD Gençlik Kulübü, MCD Gençlik Ajansı ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından gerçekleştirilen Türkiye Gençlik Ödülleri’nde  ‘’En iyi spor kulübü başkanı”  Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz ödülünü bu akşam aldı

15 Mayıs 2018 Salı 11:43 Spor

MCD Gençlik Kulübü, MCD Gençlik Ajansı ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından düzenlenen, “Gençlik Otobüsü” projesi çerçevesinde 4.’sü gerçekleştirilen “Türkiye Gençlik Ödülleri”nde Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, seyirci oylamasıyla aday gösterilmiş ve taraftarın desteğiyle de bu sene de yılın “En iyi spor kulübü başkanı” seçilmişti. 20 binin üzerinde oy alan Başkan Yavuz, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ı geçmişti. Bahri Yavuz ödülünü bu gece aldı.

ÖNEMLİ BİR ŞEYİ BAŞARDIK

Bu gece İstanbul TIM Show Center’da gerçekleştirilen ödül töreninde konuşan Başkan Yavuz şunları söyledi: ‘’Ülkemizde 126 profesyonel kulüp var. Bu kadar kulüp arasında neden bir buradayız. 4 sene önce amatör lige düşmüştük. Kayyuma devredilmeye ramak kalmıştı. 110 milyon lira borç vardı. İşte biz böyle bir kulübü devraldık. Bu dört senede yönetimimiz, kentimiz, Hodrimeydan taraftar grubumuz önemli bir şeyi başardık.

TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLDUK

Ülkemizde ilk defa siyasi organizasyona sırtını dayamadan, büyük bir işletmenin, belediye veya şirketin isim hakkını kullanmadan, gücünü kentten alan bir kulüp oldu Kocaelispor. Halkın takımı şiarıyla yol aldı Kocaelispor. Bütün başarıları şehrimizle birlikte kazandık. Bizim kisi bir halk hikayesi aslında. Herkese, tüm Türkiye’ye örnek olduk. Yönetimde olduğumuz 4 sene boyunca hep yanımda olan sevgili ailem, yönetimim, çalışanlarım, mücadelemizde hep olan Hodrimeydan ve tüm şehrim adına bu ödülü alıyorum. Bu benim şahsıma verilmiş bir ödül değildir. Ben öyle görüyorum. Bu ödülü kulübümüze verilmiş olarak görüyorum.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Necmi Bulut'un acı kaybı

Necmi Bulut'un acı kaybı