27 Kasım 2021 Cumartesi

BFM Soğutma, arayı soğutmuyor

BFM Soğutma, arayı soğutmuyor

Geçtiğimiz hafta Kocaeli Olgunlar Futbol Turnuvası’nın Genç Olgunlar kategorisinde şampiyonluk yaşayan BFM Soğutma takımı şampiyonluk yemeğinde bir araya geldi. Yeni bir turnuvadan şampiyonlukla çıkan futbolcular, daha terlerini soğutmadan Golden Lig’e katılma kararı aldı

08 Ekim 2020 Perşembe 12:50 Spor

BFM Soğutma ortaklarından Melih Çetinkaya tarafından verilen şampiyonluk yemeğine takım oyuncularından Engin Öztonga, Yaşar Aydın, Burak Uzuner, Şamil Güngör, Burak Ören, Önder Esen ve Mehmet Açık katılırken, yeni turnuva için kadroya dahil edilen Barış Civelek, Hamza Uzuner ve Cüneyt Civelek de yer aldı.

GOLDEN LİG’DE DE SAHADALAR

Bol bol turnuva ve futbolun konuşulduğu yemekte, yeni başlayan Golden Lig hakkında istişarede bulunuldu. Genç Olgunlar kategorisinde şampiyonluk yaşayan BFM soğutma geçtiğimiz günlerde Emex Otel futbol sahasında başlayan Golden Lig turnuvasında da boy gösterecek. Yeşil-siyahlı ekip ilk maçını Cuma gecesi saat 22:00’de oynayacak. Kadrosunda Kocaelispor’da başarıyla forma giymiş Engin Öztonga ve Yaşar Aydın ile Kocaeli futbolunun tanınmış isimleri Burak Uzuner, Burak Aslan, Hamza Uzuner ve Barış Civelek gibi isimleri bulunduran BFM Soğutma, bu yeni turnuvada da futbol severlere güzel bir futbol izletmeyi hedefliyor.

KÜNEFE BAHANE, SOHBET ŞAHANE

Yemeğin ardından künefe yemek için Kocaelispor eski yöneticilerinden Mesut Volkan Sezgin’nin işlettiği Jumbo Künefe’ye giden BFM Soğutma takımı, burada da bol bol futbol ve Kocaelispor sohbeti yaptı. Özellikle Engin Öztonga ve Yaşar Aydın’ın Kocaelispor günlerinin konuşulduğu masaya, deneyimli yönetici Mesut Volkan Sezgin de dahil olunca, güzel hatıraların anlatıldığı hoş bir sohbet gerçekleşti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

​İlimtepeliler istedi, çalışma yapıldı

​İlimtepeliler istedi, çalışma yapıldı