05 Haziran 2020 Cuma

Bilal Acar: İstifa haberim hayal ürünü

Bilal Acar: İstifa haberim hayal ürünü

Bu akşam yapılan Kocaelispor Yönetim Kurulu Toplantısı’nda yönetim kurulu üyesi, iş insanı Bilal Cem Acar’ın istifa ettiği iddiaları ortaya atılmıştı. Acar bu iddiaları yalanladı

11 Şubat 2020 Salı 23:41 Spor

Bu akşam yapılan Kocaelispor Yönetim Kurulu Toplantısı’nda yönetim kurulu üyesi, iş insanı Bilal Cem Acar’ın istifa ettiği iddiaları ortaya atılmıştı. Bu iddia sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Acar, “İstifa haberim tamamen hayal ürünü” dedi. Acar’ın paylaşımı şöyle: “Saygıdeğer Kocaelispor camiası. Bu akşam saatlerinde yönetim kurulu toplantısında Başkanımız Hüseyin Üzülmez ile şiddetli tartışma yaşayıp istifa ettiğim haberi tamamen hayal ürünü ve yalan bir haberdir.

HER TOPLANTI SONRASI OLDUĞU GİBİ…

 Belli ki Yönetimin ve takımın başarısından sonra ümitlerini yitiren nifakçılar, böylesi yalanlarla yıkmaya çalışacaklardır, ama başarılı olamayacaklar. Şampiyonlukla birlikte onlarda yenilmeye mahkûm olacaklardır. Her toplantı sonrası olduğu gibi Başkanım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte oturup sohbetimize başka bir mekanda devam ettik. Spor Kamuoyuna saygılarımla duyurma ihtiyacı hissettim, bu vesile ile hayırlı geceler diliyorum. Saygılarımla.”

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

 Sabiha Gökçen’de düşen  uçağın enkazı Gebze'ye getirildi

Sabiha Gökçen’de düşen uçağın enkazı Gebze'ye getirildi