22 Ekim 2020 Perşembe

CHP’li Koçak: Kalbimiz Belediye Derincespor ile

CHP’li Koçak: Kalbimiz Belediye Derincespor ile

Bu sezon TFF 3. Lig’de başarılı bir sezon geçirerek ligi ikinci sırada bitiren Belediye Derincespor, şu saatlerde önemli bir maça çıktı. Derince Kent Meydanı’nda canlı olarak yayınlanan maçı izleyen CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak, “Bu sınavda Belediye Derincespor’umuza başarılar diliyorum” dedi

22 Temmuz 2020 Çarşamba 21:03 Spor

Bu sezon TFF 3. Lig’de başarılı bir sezon geçirerek ligi ikinci sırada bitiren Belediye Derincespor, şu saatlerde önemli bir maça çıktı. TFF 2. Lig için bugün ilk sınavına çıkan Belediye Derincespor’un Antalya’da Karşıyaka ile oynadığı maç Derince Kent Meydanı’nda canlı olarak yayınlanıyor.

BAŞKAN KOÇAK DA ORADAYDI

Kent meydanında yayınlanan maça Derinceliler’in ilgisi yoğun oldu. CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak ve Derince Belediye Meclisi CHP Grup Sözcüsü Erhan Akpınar da eşleriyle birlikte Kent Meydanı’na gelerek maçı izleyenler arasındaydı. Kalplerinin Belediye Derincespor ile birlikte attığını belirten İlçe Başkanı Koçak, “Bu maç bizim için çok önemli. Bu sınavda Belediye Derincespor’umuza başarılar diliyorum” dedi.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kandıra yolunda ölü sayısı 5 oldu

Kandıra yolunda ölü sayısı 5 oldu