20 Haziran 2019 Perşembe

Dörtlü finalin şampiyonu Nuh Çimento oldu

Dörtlü finalin şampiyonu Nuh Çimento oldu

Özel Sporcular Turkcell Süper Lig Dörtlü Finalleri’nde şampiyonluğu Kocaeli Nuh Çimento Özel Sporcular Spor Kulübü göğüsledi

24 Aralık 2018 Pazartesi 17:42 Spor

TFF “Türkiye Futbol Oynuyor” destekleri ile gerçekleşen Özel Sporcular Turkcell Süper Lig Dörtlü Finalleri Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi’nde sona erdi. Müsabakalarda finale adını yazdıran takım Kocaeli Nuh Çimento Özel Sporcular Spor Kulübü oldu.

GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI

Başkanlığını Serap Kahraman’ın, antrenörlüğünü ise okulun özel eğitim öğretmeni Barış Kurt’un yaptığı Kocaeli Nuh Çimento Özel Sporcular Spor Kulübü, finalde Kocaeli Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü ile oynadığı maçta rakibini 2-1 lik skor ile yenerek şampiyon oldu. Böylece 2.’lik ise Kocaeli Yaşam Koçluğu Olimpiyat Spor Kulübünün oldu. Şampiyon oldukları için takımıyla gurur duyduğunu belirten Serap Kahraman, antrenörü Barış Kurt ve ona yardımcı olan Resim Öğretmeni Yüksel Şişman’a da teşekkür etmeyi unutmadı.

KUPALARI VERİLDİ

Günün diğer maçı ise Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü ve Mersin Çankaya İş Okulu Spor Kulübü arasında gerçekleşir iken rakibini 1-0 yenen Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü Şampiyonayı 3.lük ile tamamlarken, Mersin Çankaya İş Okulu Spor Kulübü Şampiyonayı 4.lük ile tamamladı. Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezinde yapılan müsabakaları izleyen FİFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır Şampiyona maçlarında ter döken özel sporcularımızı kutladı ve madalya ve kupalarını da taktim etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Serap Kahraman

24 Aralık 2018 Pazartesi 19:05

Barış Kurt arkadaşımız takımin antrenörlüğunü yaptığı gibi Nuh Çimento Ozel Eğitim Meslek okulunun özel eğitim öğretmenidir.Tamamen manevi duygularla hareket edilmiş, özel sporcularımızin spor yaparak topluma uyum sağlamaları ve sosyalleşmeleri amaçlanmıştır.Ticari bir kulüp değildir.Teşekkürler

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İşte CHP ve İYİ Parti ittifak komisyonu

İşte CHP ve İYİ Parti ittifak komisyonu