12 Aralık 2018 Çarşamba

  • 5,356 TL
  • 6,074 TL
  • 214,47 TL
  • 91.968

Efe Tur ile Kocaelispor arasında sponsorluk anlaşması

Efe Tur ile Kocaelispor arasında sponsorluk anlaşması

Kocaelispor ile Efe Tur arasında Imperial Park Otel'de göğüs reklamı konusunda sponsorluk anlaşması imzalandı

02 Mart 2018 Cuma 12:04 Spor

Göğüs reklamı konusunda sponsorluk anlaşması imzalayan Efe Tur ve Kocaelispor'un bilgilendirme toplantısına Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, Efe Tur Genel Müdürü Kadir Alper Birant, Efe Tur Yönetim Kurulu Üyesi Serap Bıçak, Efe Tur Kocaeli Bölge Müdürü Mehmet Durgun, İzmit Otogar ve Terminal Müdürü Ömer Kahveci, Eğitim Müdürü Alp Gümüşay ve Efe Tur Halkla İlişkiler müdürü Elif Çınar katıldı.

KOCAELİSPOR'LA İLİŞKİLERİMİZİ GELİŞTİRECEĞİZ

Efe Tur Genel Müdürü Alper Birant, “1991 yılında kurulmuş bir otobüs işletmecisi olarak 175 otobüsle birlikte Kocaeli halkına hizmet veriyoruz. Yaklaşık 2500 kişilik bir aileyiz. Hem sektörde hem ilimizde parlayan bir yıldız olmak istiyoruz. Bunun için çalışmalarımız bulunuyor. Kocaelispor ile ilişkilerimizi geliştireceğiz. Reklam ve sponsorluk anlamında bir adım attık, devamı da gelecek. Hep birlikte şehrin firması şehrin takımı ile el ele güzel günlere geleceğimize inanıyorum” dedi.

BİRKAÇ SENE SONRA BORÇSUZ BİR KULÜP OLACAĞIZ

Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, "Bugün Kocaelispor için önemli bir gün. Efe Tur şirketinin kurucusu Merhum Sadık Efe gerçekten bu şehir için çok iyi bir marka bıraktı" dedi. Bu şehrin önemli bir marka olduğunu dile getiren Yavuz, “Bu renklerle dertlenen bir sürü insan var. Marka olmanın zorluğunu biliyoruz. Bu büyük firmanın bizimle bir yol arkadaşlığına çıkması bizim için önemli. Bugün Kocaelispor olarak geçmişten gelen borçlarımızla anılıyoruz. Ama birkaç sene sonra borçsuz bir kulüp olacağız. Cilalanarak ve parlayarak güzel bir kulüp olacağız. İki kuruluşa da hayırlı olsun diyorum” dedi.

HAYALİMİZDE 2 ARSA VAR

Kulüp tesisi konusuyla ilgili bilgiler veren Bahri Yavuz, “Tesis olmazsa olmaz mutlaka yapmamız gerekiyor. Hayalimizde 2 arsa var. Borçlarımızı bitirip ayaklarımız yere bastıktan sonra bunu düşüneceğiz. Sezon başlarken stat ile ilgili bir sıkıntımız oldu. Kulüp olarak zor başladık ve kombinemiz eksildi. Ben İsmetpaşa’yı çok seviyorum. Oranın yenilenip yapılmasını ve orada devam etmeyi isterdim. Her stadın bir ömrü var oranın ömrü elbette tamamlanacak. Yeni stada çok daha önce geçmek istiyorduk ama eksikliklerden dolayı geçemedik. Mesela zemin gibi” ifadelerini kullandı.

18 MART'TA SON MAÇIMIZI OYNAMAK İSTİYORUZ

Kendi istekleri ile maçı yeni statta oynayamayacaklarını dile getiren Yavuz, “Federasyon bize daha onay vermedi. Onların bize onay vermesi lazım. Biz 18 Mart’ta İsmetpaşa’da son maçımızı oynamak istiyoruz. 1 Nisan’da Cizrespor ile yeni stadımızda ilk maçımızı oynamak istiyoruz. Bunun için hem valilik, hem federasyon hem de Cizrespor ile görüşüyoruz. 35 bin kişiyi o stada getirmek zorundayız. İlk maçla ilgili büyük bir gelir beklentimiz var. Biz taraftarımızı mağdur edecek hiçbir şey yapmayız. İlk maçımızda başarılı olmak istiyoruz. Bu sezon orada maç oynamak istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP İzmit’te eğitimler sürüyor

CHP İzmit’te eğitimler sürüyor