26 Eylül 2020 Cumartesi

Elazığ yardımını Kocaelispor başkanı ve yöneticiler üstlendi

Elazığ yardımını Kocaelispor  başkanı ve yöneticiler üstlendi

Elazığ’a Kocaelispor olarak yapılacak 100 bin TL’lik yardımı, Başkan ve yöneticiler üstlendi. Para bugün hesaba yatırıldı

28 Ocak 2020 Salı 16:18 Spor

Elazığ depremi sonrası televizyoncu Acun Ilıcalı bir yardım kampanyası başlatmış ve canlı yayında vatandaşlar yardımlarda bulunmuştu. O gece televizyona telefonla bağlanan Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez de Elazığ için Kocaelispor olarak 100 bin TL bağış yapacaklarını duyurmuştu. Sonrasında ise bu bağışı Kocaelispor’un değil başkan ve yöneticilerin karşılamasına karar verildi. Konuyla ilgili Kocaelispor yönetiminden şu açıklama yapıldı:

PARA YATIRILDI

Kamuoyunun bilgisine sunulur; deprem felaketiyle sarsılan Elazığ'ın yaralarını bir nebze de olsa sarmak adına Kocaelispor yönetimi olarak, kulüp adına 100 bin TL yardımda bulunmayı taahhüt etmiş, bölge halkına destek sözü vermiştik. Ancak kulübümüzün içinde bulunduğu borç durumu ve alacaklıların baskısı göz önünde bulundurulduğunda, taahhüt ettiğimiz 100 bin TL’lik yardımın kulüp bütçesinden değil, başkanımız ve yöneticilerimizin bireysel kaynaklarıyla karşılanmasının daha isabetli olacağı kanaatine varmış bulunuyoruz. Kulübümüzün de menfaatine olan bu karar sonrası başkanımız ve yöneticilerimizin katkılarıyla toplanan 100 bin TL’lik bağış tutarı, açılan resmi hesap numaralarına bugün itibariyle (28 Ocak 2020 Salı) yatırılmıştır. Desteklerimizin, Elazığ halkının yaralarını bir nebze de olsa sarmasını ümit ediyor, kalbimizin Elazığ’da attığını bir kez daha ifade ediyoruz. Geçmiş olsun Elazığ.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli’de ikinci intihar: Başına dayadığı silahı ateşledi

Kocaeli’de ikinci intihar: Başına dayadığı silahı ateşledi