24 Haziran 2019 Pazartesi

Enver Güler: O parti, bu parti değil, Kocaelispor ile dertlenin

Enver Güler: O parti, bu parti değil, Kocaelispor ile dertlenin

Kocaelispor Taraftar Derneği Hodri Meydan Başkanı Enver Güler, taraftarların sosyal medya üzerinden siyasi polemikler yapmasına tepki göstererek, “O parti bu parti değil Kocaelispor ile dertlenin” dedi

06 Nisan 2019 Cumartesi 12:24 Spor

Kocaelispor Taraftar Derneği Hodri Meydan Başkanı Enver Güler, taraftarların sosyal medya üzerinden siyasi polemikler yapmasına tepki gösterdi.Güler sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: ‘’Ne kadar acı, ne kadar üzücü bir camia... Kendi içinde bu kadar yerden yere vurulur mu? Desek ki 'ne yapalım, bitti her şey. Kızgın, öfkeli herkes amenna! Ya arkadaş neyi paylaşamıyorsunuz? Ya size ne kim kime ne bağışlamış! Bize ne o diyor, ne verdi!!! Öbürü de diyor ki, 'O ne verdi?' Yazık şu camianın düştüğü durum beni sade bir taraftar olarak yazıyorum.. Son derece üzüyor.

YAZIKLAR OLSUN

Bizim işimiz mi bunları bu sayfalarda konuşmak, yazmak, çizmek. Biz taraftarız kendimizi konuşalım, eksikliklerimizi anlatın, dinleyelim razıyız... Artımız zaten yokmuş! Onu geçtik. Yazık ediyorsunuz bu camiaya, yazık ediyorsunuz bu gençlere, liselilere bayanlara... Tutturmuşsunuz bir siyasi kavga. Ya bize ne bundan bırakın bu insanlar işini yapsınlar. Bizim derdimiz bu mu? Kocaelispor'la dertlenin. Ne o partiyle, ne bu partiyle, ne o takımla, ne komşumuzla bizim kimseyle işimiz yok. Okuyorum, bakıyorum renkdaşlarımız birbirlerine neler neler yazıyorlar! Size tek kelime söyleyeceğim: Yazıklar olsun. Yüce Allah camiamızı korusun.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KOİF'te DTO’nun standına büyük ilgi

KOİF'te DTO’nun standına büyük ilgi