09 Temmuz 2020 Perşembe

Gölcük’te coşkulu turnuva

Gölcük’te coşkulu turnuva

Gölcük Belediyesi, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve Güzergah İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Derneğine bağlı Masa Tenisi Kulübü işbirliğiyle gerçekleştirilen Masa Tenisi Cumhuriyet Kupası oldukça heyecanlı ve coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

12 Kasım 2019 Salı 11:53 Spor

17 Ağustos Kapalı Spor Salonu’nda yapılan turnuvaya  sporcular her yaştan 109 sporcu katıldı. Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan, Gölcük Gençlik Merkezi Müdürü İsmet Ormancıoğlu, Güzergah İzcilik Kulübü Başkanı Metin Doruklu, Gölcük Belediyesi Spor Birimi Sorumlusu Murat Aydoğdu ile birlikte çok sayıda seyirci de turnuvayı takip etti.

KUPALAR VERİLDİ

Minikler, Yıldızlar ve Büyükler kategorilerinde yapılan karşılaşmalar büyük çekişmeye ve heyecana sahne oldu. Oldukça beğenilen  turnuvada Miniklerde; Ahmet Emir Çelik 1.’lik kupasını kazanırken, Yıldız Erkeklerde ise turnuvaya  Gölcük Fen Lisesi’nde katılan Kaan Mumcu, rakiplerinin tamamını mağlup ederek 1’inci oldu.  Mumcu, turnuvadaki performansı ile büyük alkış aldı.  Büyükler arasındaki karşılaşmalarda ise Arif Ercenik tüm rakiplerini yenerek kendi gurubunun kazananı oldu. Turnuva sonunda kazananlar kupalarını Gölcük Kaymakamı, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı  ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü  tarafından  madalya ve ödülleri verildi.

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu kuruldu

Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu kuruldu