24 Haziran 2019 Pazartesi

İzmitli cimnastikçi Doruk Demir, gururumuz oldu

İzmitli cimnastikçi Doruk Demir, gururumuz oldu

Bu yıl Başiskele’de gerçekleştirilen Türkiye Aerobik Cimnastik Lig Müsabakaları’na katılan Kocaeli’nin önemli spor kulüplerinden Enerji Gençlik Spor Kulübü sporcusu Doruk Demir 3. Lig yarışlarında Türkiye birincisi oldu. Kulüp trio kategorisinde de Türkiye 7.’si oldu

18 Mart 2019 Pazartesi 15:47 Spor

Türkiye Aerobik Cimnastik Lig Müsabakaları bu yıl Başiskele ilçesinde gerçekleştirildi. Türkiye’nin birçok yerinden 46 kulübün yarıştığı 3. Lig yarışmalarına katılan Enerji Gençlik Spor Kulübü önemli başarılara imza attı. 3. Lig yarışlarında Enerji Gençlik Spor Kulübü sporcusu 9 yaşındaki Doruk Demir, tek erkekler kategorisinde Türkiye birincisi oldu.

ÖNEMLİ BAŞARI

Milli Takım adayı Doruk Demir, takım arkadaşları Zeynep Mirza ve Yağmur Hatipoğlu ile trio kategorisinde de Türkiye 7.’si oldu. Elde edilen bu sonuçlarla Enerji Gençlik Spor Kulübü birçok kulübü geride bırakarak 1. etabı 6. tamamladı.

BİZİ GURURLANDIRDI

Kulüp başkanı ve aynı zamanda antrenörü olan İlknur Pala, “Sporcularımızın aldığı sonuçlar bizi gururlandırdı. Bize her konuda destek olan Gençlik Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, Gençlik Spor İlçe Müdürü Engin Yaşar ve Okul Sporları Şube Müdürü Turgay Bulut’a, baş antrenör Oktay Yalçın, kondisyon antrenörü Nihat Tokgöz, yardımcı antrenörler Musa Akyüz, Büşra Dikicioğlu, Ruşen Kaçan, Yaser Çakır, sporcularımıza ve vefakar ailelerimiz teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KOBİS'ten bisiklet kiralamak artık daha kolay

KOBİS'ten bisiklet kiralamak artık daha kolay