25 Kasım 2020 Çarşamba

Kocaelispor şampiyonluğu o gün kutlayacak!

Kocaelispor şampiyonluğu o gün kutlayacak!

TFF'nin dün açıkladığı karar le TFF 3. Lig 2. Grup'ta şampiyon olan Kocaelispor için 12 Temmuz Pazar günü yapılacak şampiyonluk kutlaması yapılacak. Kutlamanın içeriği ise Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu duyurdu

09 Temmuz 2020 Perşembe 11:55 Spor

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Kocaelispor Kulüp Başkanı ile birlikte Maide Restoran'da basın toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Aydınlık ve kulüp yöneticisi Bekir Halefler hazır bulundu. Toplantıda konuşan Genel Sekreter Gündoğdu, 12 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek Kocaelispor şampiyonluk kutlama programına ilişkin detayları paylaştı. Gündoğdu şunları söyledi: ‘’Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) Yönetim Kurulu Covid 19 pandemi süreci nedeniyle 2. Lig, 3. Lig ve Spor Toto Bölgesel Amatör liglerinin oynatılmamasına karar vermişti. TFF Yönetim Kurulu'nun dün yaptığı toplantı sonrası yapılan açıklamayla lig liderleri şampiyon ilan edilmiştir. Böylece TFF 3. Lig 2. Grup'ta yer alan ve en yakın rakibine 14 puan fark atarak liderlik koltuğunda yer alan gururumuz Kocaelispor’umuzun 2019-2020 sezonu lig şampiyonluğu tescil edilmiştir. Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz, şampiyonluk kutlamalarını Kocaelispor kulübümüzle, taraftarlarımızla birlikte Kocaeli’mize yakışır bir şekilde gerçekleştirilecektir.

BİRLİKTE MARİNAYA GİDİLECEK

Kocaelispor Şampiyonluk Kutlamaları; Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın Kocaelispor’a vermiş olduğu destek tüm Kocaeliler tarafından bilinmektedir. İnşallah bu destek büyüyerek devam edecektir. 12 Temmuz Pazar günü Kocaelispor Başkanımız ve kıymetli yöneticileri, Kocaelispor futbolcuları ve kıymetli aileleri, spor camiamızın ve taraftarlarımızın güzide temsilcileri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın Maide restoranda buluşacaklar, oradan hep birlikte marinaya geçeceklerdir.

KÖRFEZ TURU

Gemi turumuz marina iskele alanında başlayacak olup; Kocaelispor gemimize eşlik eden teknelerle, kayıklarla birlikte coşkulu bir Körfez turu gerçekleştirilecektir. Tahir Büyükakın Başkanımızın ve Kocaelispor Başkanımız Hüseyin Üzülmez ’in gemi içerisinde atacağı işaret fişeği ile birlikte şehrimizin farklı noktalarından havai fişek gösterileri yapılacaktır. Çok değerli Kocaelispor taraftarları Hodri Meydan, sahil boyunca ellerindeki meşalelerle Kocaelispor Gemimizdeki coşkuya ortak olacaklardır. Körfezdeki gemi turumuzun ardından Kocaelispor Futbolcularımızın, yöneticilerimizin ve Tahir Başkanımızın yer aldığı topluluk Kocaelispor’umuz için hazırlanan üstü açık otobüse geçerek Şehir turu atacak ve büyük bir coşkuyla stada doğru gidilecektir. Bu esnada uygun sayıda biletli Kocaelisporlu taraftarımızın, sosyal mesafe ve sağlık tedbirlerine riayet edilerek Kocaelispor Stadyumuna girişlerine izin verilecektir. Böylece Stadyum kutlamaları başlayacaktır. Kocaelispor Stadyumunda akşam saatlerinde yerel sanatçı konserleri başlayacak olup, Kocaelispor’umuzun şampiyonluk öyküsünü anlatan videolar ve röportajlar yayınlanacak; ardından Kıraç konseriyle devam edilecektir. Stadyum içerisinde büyük bir görsel şölen eşliğinde, Kocaelispor’umuza yakışan bir şampiyonluk kutlamasına hep beraber şahitlik edeceğiz.

ŞAMPİYONLUK SERGİSİ

Takımımızın esas kahramanları olan futbolcularımızla birlikte muhteşem bir kupa töreni gerçekleştirerek, Kocaelispor şampiyonluk kutlamalarını sonlandıracağız. Ayrıca Cuma günü saat 14.30’da Yürüyüş Yolu Sabri Yalın Parkında Şampiyonluk Yolu Sergisi lansmanı gerçekleştirilecektir. Burada Kocaelispor tarihine dair önemli dönüm noktaları ile bu sezon kazanmış olduğumuz lig şampiyonluğunun süreci görsellerle anlatılarak; genelde kentimizde özelde gençlerimize Kocaelispor bilinci oluşturmayı amaçlıyoruz.

PROGRAM AKIŞI

GEMİ PROGRAMI

19:00   YEMEK

20:00   GEMİ TURU

21:00   ÜSTÜ AÇIK OTOBÜS İLE ŞEHİR TURU

22:15   STADA GELİŞ

00:00   PROGRAM SONU

STAD PROGRAMI

19:00   SEYİRCİLERİN STADA GİRİŞİ

20:00   KONSERLER VE GÖRSEL ŞÖLENLER

21:30   KIRAÇ KONSERİ

22:30   KUPA TÖRENİ

00:00   PROGRAM SONU

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

 Büyükakın: Bir olduk, birlik olduk,  birlikte şampiyon olduk!

Büyükakın: Bir olduk, birlik olduk, birlikte şampiyon olduk!