23 Şubat 2020 Pazar

Kocaelisporlular milli maç için konvoya çağırıyor

Kocaelisporlular milli maç için konvoya çağırıyor

Kocaelisporlular bugün saat 20:45'te Kocaeli'de oynanacak Türkiye-İngiltere Ümit Milli takımın maçı için başlattıkları organizasyonu sosyal medya üzerinden duyurdu

06 Eylül 2019 Cuma 13:19 Spor

Bu akşam saat 20.45'te başlayacak Türkiye-İngiltere Ümit Milli maçı için sosyal medya üzerinden organize olan taraftarlar konvoy düzenleyecek. Önceki yıllarda da Kocaelispor maçlarında tüm şehri havaya sokan konvoylar organize eden taraftarlar, bu kez milli maç heyecanını tüm şehre yaşatmak istiyor. Saat 18.30'da Milli İrade Meydanı'nda (Eski Perşembe Pazarı) toplanmaya başlayacak. Konvoy saat 19.00'da harekete başlayacak. Cumhuriyet parkına uğrayarak şehrin turlanacağı konvoya katılımın yoğun olması bekleniyor.

DAVET ETTİLER

Sosyal medya üzerinden tüm futbolseverleri etkinliğe davet eden taraftarlar, "Kocaelispor için yaşadığımız coşkuyu Ümit Milli takım için de yaşayacağız. Bizler istiyoruz ki Kocaeli kent olarak futbol ve sporla anılsın. O yüzden bu coşkuyu tüm şehre yaşatmak ve herkesi bu havaya sokmak istiyoruz. Kocaeli şehir olarak daha büyük organizasyonları hak ediyor. Bunu tüm Türkiye’ye göstermek istiyoruz. O yüzden böyle bir etkinliğin faydalı olacağını düşündük. Tüm şehri milli maç havasına sokmak istiyoruz dedi. ”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gölcük Belediyesi Konservatuvarı'na kayıtlar sürüyor

Gölcük Belediyesi Konservatuvarı'na kayıtlar sürüyor