22 Ekim 2020 Perşembe

Körfez masa tenisinde buluştu

Körfez masa tenisinde buluştu

Ayak tenisi, masa tenisi gibi organizasyonlar düzenleyen Körfez Vefa SK Kulübü, son yaptığı turnuvada da ilçe spor sevenlerini buluşturmayı başardı

26 Temmuz 2020 Pazar 22:46 Spor

Koronavirüs önlemleri kapsamında halı saha, salon müsabakaları yapılamayınca temasın olmadığı ayak tenisi, masa tenisi gibi organizasyonlar düzenleyen Körfez Vefa SK Kulübü, son yaptığı turnuvada da ilçe spor sevenlerini buluşturmayı başardı.

ZEVKLİ VE ÇEKİŞMELİ

Kulüp Başkanı Muhammed Emin Kılıç ve yönetimi tarafından düzenlenen turnuvaya 32 ekip katıldı. Zevkli ve çekişmeli geçen maçlardan sonra 4 takım yarı finale yükseldi. Yapılacak olan son maçlardan sonra turnuvanın ilk 3 takımı belli olacak. Körfez Vefa SK Kulübü’nün Çamlıtepe Mahallesi’nde yer alan tesislerinde yapılan maçlara katılımın yüksek olması ve ilgi gösterilmesi spora olan özlemi de gösterdi.

RENK KATTI

Körfez’in kısa süre önce kurulan ve az zamanda çok iş yapan Körfez Vefa SK Kulübü, diğer kulüplerin aksine pandemi günlerinde de aktif olmayı ve etkinlikler yaparak halkı sporla buluşturmayı başardı. Kulüp Başkanı Muhammed Emin Kılıç, amaçlarının halkı temasın olmadığı, hijyen kurallarının uygulanabildiği spor çeşitleriyle bir araya getirip, sıkıntılı günlere renk katmak olduğunu söyledi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Tahsin Tarhan PM'ye girdi

Tahsin Tarhan PM'ye girdi