02 Haziran 2020 Salı

Körfez’in yükselen değeri Taşköprü Birlikspor

Körfez’in yükselen değeri Taşköprü Birlikspor

2015 yılında kurulan ve bu yıl 5. sezonunu yaşayan Taşköprü Birlikspor yaklaşık 200 sporcusu ve 4 antrenörü ile futbol branşında başarılı işlere imza atıyor

14 Ekim 2019 Pazartesi 09:44 Spor

Futbol okulunda 70 sporcu yetiştirirken aynı zamanda bu sezon U11-U12-U13-U14 ve 1. Küme A takım olmak üzere 5 kategoride lisanslı oyuncularıyla resmî liglerde mücadele edecek. Altyapıda her geçen gün başarısını arttıran Taşköprü Birlikspor amatör camiada gıpta ile bakılan bir kulüp haline geldi. Körfez ilçesinin köklü amatör kulüpleri 2. Amatör kümede mücadele ederken Taşköprü Birlikspor 1. Amatör kümede mücadele eden iki kulüpten biri. 4 yıldır istikrarlı bir şekilde 1. Amatör kümede mücadele ederek Körfez ilçesini iyi bir şekilde temsil ediyor.

ORHAN TUNA'NIN BÜYÜK BAŞARISI

Bu sezon da çok genç ve yetenekli bir kadro kuran Taşköprü Birlikspor Cumartesi akşam ligin yenilgisiz hatta kalesinde gol görmemiş Alikahya Belediye Spor'a hem ilk golünü tattırdı hem de ilk puan kaybını yaşattı. Taşköprü Birlikspor her geçen hafta üstüne koyarak devam ediyor. Taşköprü Birlikspor'un bu başarısında genç başkanları Orhan Tuna’nın büyük katkısı var. Takımın bütün ihtiyaçları ile yakından ilgileniyor ve gerçekten yoğun mesai harcıyor. 4 yıldır kulübün başkanlığını başarılı bir şekilde sürdürüyor. Amatör spor camiası tarafından da takdirle karşılanıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Çiftçilere yüzde 50 hibeli tohum desteği

Çiftçilere yüzde 50 hibeli tohum desteği