24 Ekim 2019 Perşembe

Köseköy Ateşspor’dan Kocaman’a ziyaret

Köseköy Ateşspor’dan Kocaman’a ziyaret

Köseköy Ateşspor Kulübü Başkanı Sinan Adıgüzel ve yönetimi Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi

10 Temmuz 2019 Çarşamba 12:13 Spor

Köseköy Ateşspor Kulübü Başkanı Sinan Adıgüzel ve yönetimi, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar diledi. Ziyarette Köseköy Ateşspor Kulübü Başkanı Sinan Adıgüzel’e,  Köseköy Kulüp Başkan Yardımcısı Muharrem Küçük, Kulüp hocaları Zafer Akbaş, Mücahit Ak, Kulüp yöneticileri Eylem Kaplkankıran, Hakan Özçelik, Furkan Kılıç, Emre Hancı, Hüseyin Ankaz, Semih Fidan ve Nikah Doğuş eşlik etti.

ATEŞSPOR'U BİR ÜST LİGTE GÖRELİM

Gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, spora verdiği önemi vurgulayarak görev süresi boyunca spor ve sporcuya gerekli desteği vereceğinin sözünü verdi. Kendisinin de bir sporcu olduğunu hatırlatan Kocaman, Kartepe’nin coğrafyası gereği her türlü spor dallarını gerçekleştirme imkanı olduğunu ve elinden geldiğince her zaman spor faaliyetlerini destekleyeceğini belirtti. Ayrıca Köseköy Ateşspor Kulübü’nü bir üst ligde görmek istediğini söyleyen Kocaman, maçları sürekli takip edeceğini belirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Esnaf istedi, Büyükşehir yaptı

Esnaf istedi, Büyükşehir yaptı