11 Temmuz 2020 Cumartesi

Koştur’dan hem teşekkür hem davet

Koştur’dan hem teşekkür hem davet

İzmit Belediyespor Basketbol Takımı’nın Başkanı Uğur Koştur, Adana’da kendilerini destekleyen herkese teşekkür etti

10 Mart 2020 Salı 14:35 Spor

İzmit Belediyespor Basketbol Takımı’nın Başkanı Uğur Koştur, Adana’da kendilerini destekleyen herkese teşekkür etti. Koştur şunları söyledi:

KUPA SEVİNCİNİ YAŞATAMADIĞIMIZ İÇİN ÜZGÜNÜZ

İlimize 24 yıl sonra Türkiye Kupası’nda final oynama heyecanı yaşattığımız için mutluyuz. Başta oyuncularımızı ve teknik ekibimizi Galatasaray ve Beşiktaş’ı eledikleri için kutluyorum. Gönül isterdi ki, Fenerbahçe’yi de eleyip kupayı alalım. Ancak bizden 4 kat bütçe ile sahaya çıkan Fenerbahçe’yi geçmek gerekten çok zordu. Buna rağmen oyunun son dakikasına kadar mücadele ettik. Özellikle İzmit’ten Adana’ya gidip, gelen ve 24 saat otobüs yolculuğu yapan taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Onlara kupa sevincini yaşatamadığımız için çok üzgün olduğumuzu belirtmek isterim.

AVRUPA SÖZÜMÜZ VAR

Takımımızla ilk günden beri yakından ilgilenen bir Belediye Başkanımız var. Biz bu işe başlarken, başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e Avrupa’ya gitme sözü vermiştik. İnşallah bu sözümüzü yerine getireceğiz. Artık Türkiye Kupası geride kaldı. Lig’de önümüzde önemli maçlarımız var. Ve ardından muhtemelen çok önemli Play-Off maçlarımız olacak. Bu müsabakaları da anlımızın akıyla tamamlayıp, taraftarımızın da desteği ile ilimizi Avrupa’da temsil etmek istiyoruz. Bu belki EURO CUP olur, belki de EURO LİG olacak. Ama istiyoruz ki, mutlaka bir Avrupa takımı İzmit’e gelecek, Avrupa’da da hem ülkemizin, hem şehrimizin, hem de İzmit’imizin bayrağı dalgalanacak. Bu hafta sonu Cumartesi günü saat 17:00’de Samsun Canik ile İzmit’te oynayacağımız maça tüm spor severleri davet ediyorum. Gelin finale çıkan takımımızı hep birlikte alkışlayalım…

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Körfez’de ilk kına evi açıldı

Körfez’de ilk kına evi açıldı