28 Eylül 2020 Pazartesi

Kupa sevinci paylaşıldı

Kupa sevinci paylaşıldı

8-9 Ağustos tarihlerinde Sapanca’da düzenlenen Gençler Türkiye Kupası Kürek Yarışları sonuçlandı. Müsabakaları heyecanla takip eden Körfez Galatasaray Taraftar Dernek Başkanı Doğan Önal da elde edilen kupaların sevincini kulüp yönetimi ve sporcularla paylaştı

09 Ağustos 2020 Pazar 17:29 Spor

Yarışların bitimi sonrasında alınan kupaları yönetim, teknik kadro ve sporcularla birlikte kaldıran Doğan Önal, yaşadığı mutluluğu kazanılan dereceleri paylaşarak anlattı. Galatasaray Gençler Kürek takımı, iki günlük yarışların sonrasında Doğan Önal’ın paylaşımıyla şu sonuçları aldı;  “30’a yakın kulüpten yaklaşık 400 sporcunun katıldığı Gençler Türkiye Kupası Kürek Yarışları’nda Yıldız Erkek Takımımızın şampiyonluğunun ardından Genç Erkek ve Genç Kız Kürek Takımımız da şampiyon olurken Yıldız Kız Takımımız ise ikincilik kupasını aldı.

SPORCULARI KUTLADI

Genç Erkek Takımımız, genç erkek tek çifte ikinci, genç erkek 2 tek dümencisiz birinci, genç erkek 4 tek dümencisiz ikinci, genç erkek 4 çifte birinci, genç erkek 2 çifte birinci, genç erkek 8 tek A ekibimiz birinci, B ekibimiz ise ikinci oldu. Genç Kız Takımımız, genç kızlar 2 tek dümencisiz birinci, genç kızlar 4 çifte birinci, genç kızlar 2 çifte ikinci ve genç kızlar 4 tek dümencisiz yarışında ikinci olma başarısı gösterdi. Yıldız Kız Takımımız ise yıldız kızlar tek çifte ikinci, yıldız kızlar 2 çifte ikinci ve yıldız kızlar 4 çifte yarışında ikinci oldu.” Doğan Önal, şampiyon kürek takımı sporcularını ve idarecileri, teknik kadroyu kutlayarak, başarılarının devamını dilediğini ifade ederek, “Böylesine büyük bir spor camiasının parçası olmaktan son derece mutlu ve gururluyum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli elektrikli ekskavatörü inceledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli elektrikli ekskavatörü inceledi