03 Aralık 2020 Perşembe

Masa tenisi turnuvası tamamlandı

Masa tenisi turnuvası tamamlandı

Körfez Vefa SK Kulübü tarafından düzenlenen ve 32 takımın katıldığı masa tenisi turnuvası sonuçlandı. Turnuvada Serdal Aksakal birinci, Enes Men ikinci, Yusuf İslam Tanış üçüncü oldu

27 Temmuz 2020 Pazartesi 14:50 Spor

Körfez Vefa SK Kulübü Çamlıtepe tesislerinde düzenlenen turnuva oldukça çekişmeli maçlara sahne oldu. Final maçlarında da aynı çekişme devam etti ve kazanan Serdal Aksakal olarak şampiyonluğunu ilan etti. Turnuvada derece alan tenisçilere kupa ve madalyalarını, 1. Serdar Aksakal’a madalyasını Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, Kupayı ise Körfez Vefa SK Başkanı Muhammed Emin Kılıç verdi. 2. Olan Enes Men’e madalyasını Körfez Kızılay Başkanı İsmail Hakkı Akın verdi. 3. Yusuf İslam Tanış’a madalyasını Körfez Vefa SK Denetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Şimşek verdi. Turnuvamızın 4. sü Burak Koparan oldu ve atkısını Körfez Pazarcılar Odası Başkanı Zafer Şahin verdi. Turnuvada birinci olan Serdar Aksakal centilmenlik örneği gösterdi ve yaşı ve sponsor oluşu nedeniyle gençlerin motive olması için madalyasını ikinci olan Enes Men’e verdi. İkinci olan Enes Men’de üçüncü olan Yusuf İslam Tanış’ta, üçüncülük madalyası da Burak Koparan’a verdi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Körfez Vefa SK Kulübü Başkanı Muhammed Emin Kılıç, peş peşe iki ayrı turnuva düzenlediklerini ve büyük ilgi gördüğünü belirterek, “Pandemi döneminde yaptığımız ayak tenisi ve masa tenisi turnuvaları beklediğimizden fazla ilgi gördü. Çalışmalarımız İstanbul başta olmak üzere diğer il ve ilçelere, spor kulüplerine örnek oldu. Turnuvalarımıza gösterilen ilgi ve destek nedeniyle ilçe halkımıza ve esnafımıza, katılım yapan takımlara teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

1 ton 330 kiloluk boğa, 32 bin liraya satılık

1 ton 330 kiloluk boğa, 32 bin liraya satılık