01 Mart 2021 Pazartesi

Olimpiyat Yıldızları'ndan Vali Yavuz'a ziyaret

Olimpiyat Yıldızları'ndan Vali Yavuz'a ziyaret

Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü Başkanı Tolga Havuç ve Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Örücü, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz'a ziyarette bulundu

17 Ocak 2021 Pazar 10:13 Spor

İlimizin cimnastik branşında lider kulübü olan, alınan başarılar, hayata geçirilen projeleriyle türk sporuna damga vuran ve ilimizin başarılı eğitimcilerinden Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü Başkanı Tolga Havuç ve Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Örücü geçtiğimiz dönem yeni göreve başlayan Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u ziyaret ederek hem hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu hem de kulüp çalışmaları hakkında Vali Yavuz’a bilgi verdi.

KULÜP ÖZEL ATKISI

Vali Yardımcısı Ali Ada, Gençlik ve Spor İl Müdürü İbrahim Aktürk ve İl Müdür Yardımcısı Ziya Ülhak Sarıgül’ün de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Havuç; alınan başarılar, tesis planları ve yatırımları, 2021 yılı yapılacak faaliyetler, Başiskele’deki Olimpik merkez başta olmak üzere birçok konu ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Program sonunda ise Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u Olimpik merkeze davet eden Başkan Havuç, kulüp özel atkısını takdim etti. Ayrıca spora ve sporcuya canı gönülden destek veren Vali Yavuz’a ve ekibine teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Karda kayan TIR, TEM'i ulaşıma kapattı

Karda kayan TIR, TEM'i ulaşıma kapattı