09 Temmuz 2020 Perşembe

Şampiyon Kocaeli Engelli Basketbol Kulübü destek bekliyor

Şampiyon Kocaeli Engelli Basketbol Kulübü destek bekliyor

Kocaeli Engelli Basketbol Kulübü'nün başarılı sporcuları, engelleri aşan performanslarıyla oynadıkları 15 maçın tamamını kazanarak, 3. Lig’den 2. lige yükseldi

21 Mayıs 2019 Salı 10:24 Spor

Kocaeli Engelli Basketbol Kulübü'nde basketbol oynayan ve gösterdikleri başarılı maçlarıyla adeta destan yazarak 'bizlerde varız' diyen ve 3. Lig'ten 2. Lig'e yükselen sporcular; azmin, başarının ve herkese güzel örnek olmanın bilincini ve güzelliğini yaşıyorlar.  Oynadıkları 15 maçın tamamını kazanarak şampiyon olan Kocaeli Engelli Basketbol Kulübü, Kocaeli'nde keşfedilmeyi bekleyen bir hazine gibi sessiz-sedasız başarıdan başarıya koşuyor. Birbirlerine inanan, güvenen ve ekip ruhu içinde gece-gündüz demeden çalışan 11 kişilik takım oyuncuları hep birlikte Kocaeli insanına çağrıda bulunarak , 'Güçlü isen gel; burada basketbol oyna, güçlülerin basketbolunu gel bizde izle' dediler.

DESTEK BEKLİYORUZ

2018 yılının Mart ayında kurulan ve kurulduğu günden itibaren başarıdan başarıya koşan Kocaeli Engelli Basketbol Kulübü, yakın bir zamanda adından söz ettirecek kulüplerden biri olmaya aday. Kulübün hem başkanı hem de oyuncusu olan İsa Yıldız, "İnandık. Bir araya geldik. Ekip ruhu içinde çalıştık. 15 maça çıktık. Tamamını kazandık. Biz, Kocaeli halkından destek bekliyoruz; bu kulübe sahip çıkmalarını ümit ediyoruz. Kocaeli'de tek engelliler basketbol takımıyız.Bir tohumun toprağa emanet olduğu gibi bu takımda bu kentte yaşayan insanlara emanettir' dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

VM Medical Park'a yeni radyoloji uzmanı

VM Medical Park'a yeni radyoloji uzmanı