19 Haziran 2018 Salı

  • 4,710 TL
  • 5,480 TL
  • 195,00 TL
  • 93.043

Serhat Boz için duygulandıran mesajlar!

Serhat Boz için duygulandıran mesajlar!

Kocaelispor taraftarları arasında çıkan kavgada bıçaklanarak öldürülen Serhat Boz için sosyal medyadan taziye mesajları yağdı

20 Mart 2017 Pazartesi 15:17 Spor

Bilindiği üzere dün Altay maçına gitmek için Perşembe Pazarı alanında toplanan Kocaelispor taraftarları arasında kavga çıkmış, kavgada 28 yaşındaki Serhat Boz bıçaklanarak yaşamını yitirmişti. Bu acı olayın ardından Kocaelispor taraftarları ve futbolseverler sosyal medyadan taziye mesajları yayınladı. Duygusal paylaşımların yapıldığı sosyal medyada bazı mesajlar şu şekilde:

BARIŞ BEYKOZ:

SERHAT Boz mahallemizin en delikanlı adamı. Çocukluğunu Kocaelispor’a vermiş gitmediği deplasman kalmamış delikanlı kardeşimdi. Hiçbir zaman mevzu çıkaran biri değildi mevzuda da hiçbir zaman geri vites yapmazdı. O geleceğin tribün lideriydi, Hodri Meydan’ın En sağlam direğiydi. Kuruceşmeliydi, en hakiki İzmitliydi. Tekirdağ’da başından yaralanan adama siper olan delisinden tribün adamıydı. Yazık oldu çok yazık oldu. Mekanın cennet olsun yiğit kardeşim. Allah’ın rahmeti üzerine olsun koca yürekli can kardeşim..

YILDIRIM KADIOĞLU (Mehmet Efe’nin babası)

Sana yakışmadı Serhat’ım olmadı bee… Bu ayrılık bu veda en uzak deplasmanı yaptın bizlere… Mekanın cennet olsun aslan kardeşim. Deplasmanlarda olay çıktı mı Mehmet Efe’yi alır hemen stad dışına götürürdün olmadı be kardeşim olmadı.

ERKAN YARGU:

8 yaşındaki oğlum soruyor "Baba ne olmuş?" diye. İzah edemiyorum. Boğazım düğümleniyor. Galibiyetmiş, beraberlikmiş, şampiyonlukmuş, Play-Of vs. bir önemi var mı bu saatten sonra? Hangi galibiyet, hangi şampiyonluk giden canımızı geri getirecek. Serhat Boz... hiç tanımam kendisini, hiç görmedim, ama içim öyle yanıyor ki, en yakınımı kaybetmiş gibi. Rabbim ailesine sabır versin. Mekanı cennet olsun.

ZEYNEP TİROLAR:

Yaratandan ötürü yaratılanı sevmek değil midir işin özü? Peki neden niçin bu nefret bu kin bu kavgalar hiç uğruna kaybettiğimiz abilerimiz kardeşlerimiz yeter artık bitsin artık Allah rahmet eylesin #SERHAT BOZ

ALİ DİLEK İNCESU:

İzmir’e deplasmana gidip üzüntüden arabada oturup eli kolu bağlı kalmak kadar zor bir şey yoktu. Seni unutmayacağız kardeşim #Serhatboz mekanın cennet olsun

SEDA DAĞDEVİREN:

Her gittiğim maçta biletin arkasına bir şeyler yazarım. sİlk deplasmanımdı. Ne heveslerle geldim o meydana. Ta ki o çirkin olay olana kadar. Keşke böyle olmasaydı yaşamasaydık bunları. Gitseydik İzmir'e haykırsaydık sevdamızı. Olmadı abi bu bilete daha farklı şeylerde yazılabilirdi ama olmadı. Gittiğin o son deplasmanda rahat uyu abi. Mekanın cennet olsun inşallah. #SERHATBOZ Ölmedi Kalbimizde Yaşıyor.

MURAT İLKNUR METİN:

Ne denir ki ne söylenir 27 yaşındaki gencecik evlatlarını bir hiç uğruna kaybeden o anne babaya ne denir ne denir de acıları bir nebze olsun diner ne denir de o anne o gözyaşını siler. Sabah erken saatte bu spor maçı uğruna evden çıkmış ölüme gittiğini bilmeden belki de vedalaşarak anne baba ve kardeşine gülümseyerek evden ayrıldı belki de annesi arkasından baktı iç çekerek dua ederek. Belki gitme oğlum geri dön diyerek baktı ama dile dönemedi nasip olmadı o anne şu an evladının sesi kulaklarında çınlayarak ağlıyor. O annenin o babanın o kardeşin bağır yanıyor. Hıçkırıklara boğuluyorlar yaşadıkları güzel günlerin bir daha Serhat’sız tadı olmayacağını biliyorlar. Sahada canları yanıyor annesi evden çıkarken keşke daha çok sıkı sıkı sarılsaydım, oğlum kokunu doya doya içime çekseydim annem diyerek ağlıyor şimdi. O anne baba ve kardeşinin gözyaşlarını kim nasıl silecek, nasıl unutturabilecek? O kadar çok haber yorum paylaşım okudum ki, Serhat Boz hakkında anlatamam. Bir tek kötü yorum bir tek kötü paylaşım bir tek kötü söylem yok. Gençlerin sorunlarıyla ilgilenen uyuşturucuyla, alkolle mücadele eden ve gençlere bu konuda kol kanat geren abi dedikleri bu genci yere göğe sığdıramadıklarını okudum ve o kadar etkilendim ki tanımadığım halde sanki kardeşimi kaybetmiştim gibi ağladım. Ölümün çaresi yok belki ama terörün ve kalleşlerin yok olmasının bitip tükenmesinin bir çaresi vardır elbet. Bir anne olarak düşündüm, bir an sadece gözlerimi kapadım ya evladıma bir şey olursa diye o kadar kötü oldum ki ya kardeşlerime bir şey olsa diye düşündüm ağladım çok ağladım benim ağlamam anlıktı da ya o anne ya o baba ya o kardeş bu acıya nasıl dayanacak? Mekanın cennet kabrini nur olsun inşallah. Rabbim anne ne babana kardeşine ve tüm sevenlerine büyük sabır versin inşallah hepimizin başı sağ olsun.

KADİR AYDIN

Normalde senin hakkında hiçbir şey paylaşmak istemiyordum abi ama kimseye anlatamadım sabahtan beri yüreğim parçalanıyor sana bunu yapanlar cezasız kalmayacak merak etme #SerhatBoz gittiğin yerde huzurla uyu tribünde bir eksik cennette bir fazlayız mekanın cennet olsun abi.

Ülkemizde bazı kulüplerin taraftar grupları da hayatını kaybeden Serhat Boz için sosyal medya hesaplarından taziye mesajları yayınladı:

GENÇ FENERBAHÇELİLER:

Kocaelispor taraftar grubu, kadim dostumuz Hodri Meydan üyelerinden Serhat Boz kardeşimizin vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Serhat kardeşimize Allah'tan rahmet, Başta Hodri Meydan grubu ve Kocaelispor tribünleri olmak üzere, tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

ADANA DEMİRSPOR ŞİMŞEKLER:

Vefat haberini üzüntüyle öğrendiğimiz Serhat Boz kardeşimize Allah'tan rahmet, Kocaelispor camiasına baş sağlığı diliyoruz.

SAKARYASPOR TATANGALAR:

Kocaelispor tribünlerinden Serhat BOZ kardeşimize Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm Kocaelispor camiasına başsağlığı diliyoruz.

GENÇLERBİRLİĞİ CEPHE:

Kocaelispor tribünlerinden Serhat Boz'un vefat haberini aldık. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Başınız sağ olsun.

GALATASARAY ULTRASLAN:

Kocaelispor taraftar grubu Hodri Meydan üyelerinden Serhat Boz'un vefat haberini üzüntüyle öğreniyoruz. Serhat kardeşimize Allah'tan rahmet, Hodri Meydan grubuna, Kocaelispor camiasına ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

MANİSA TARZANLAR:

Kocaelispor Tribünlerinden Serhat Boz'un acı haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kocaelispor camiasına başsağlığı diliyoruz.

TEKSAS BURSA:

Serhat Boz’a Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Kocaeli camiasına başsağlığı dileriz...

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Serhat Boz cinayetinde 1 kişi tutuklandı

Serhat Boz cinayetinde 1 kişi tutuklandı